Husku 450?

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Husku 450?

Příspěvek od jenik »

Jelikoz toho najezdim fakt malo - 1000km/rok a spis bych chtel neco lehciho tak 450 (KTM fakt ne), tak jsem si vybral Husku TE450 s TP.
Berg 450 - prilis malo motorek, asi i mene dostupnych dilu. Nakopavacka na leve strane, ale to bych si zvykl
Beta 450 - jen par kusu dostupnych
BMW 450 - jen par kusu dostupnych
Suzuki 450 - ostre, DRZ400 je tezsi a je jich malo na prodej
KTM 450 - spise moc ostre
Yamaha WR450F - dost drahe
Honda CRF450F - dost drahe

Takze z toho vseho mi vychazi nejlepe TE450/TE449
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Husku 450?

Příspěvek od Radus88 »

a co yamaha? jde z domu.-)

a nenapadlo tě AJP PR 5? nebo yamaha wr 250

Jinak se přiklaním k suzuki dr 350


https://motorky.bazos.cz/inzerat/112381 ... dr-350.php
https://motorky.bazos.cz/inzerat/112934 ... -300-r.php
nosomas
Už něco vím
Příspěvky: 95
Registrován: čtv črc 11, 2019 9:47 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Husku 450?

Příspěvek od nosomas »

Jo DR 350..sice neoslni výkonem, ale bude jezdit pořád 😉
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Husku 450?

Příspěvek od jenik »

250 se mi zda moc slabe, DR350 me napadla, ale vykon je prilis maly. Se 450 do 150kg bych si aspon uzil na polnackach.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Hrosiiik
Už něco vím
Příspěvky: 77
Registrován: pon říj 28, 2019 8:05 am
Bydliště: Praha

Re: Husku 450?

Příspěvek od Hrosiiik »

Čego, mám něco odježděno a především je potřeba si říct co s tím hodláš jezdit?

hard enduro - potoky, rokle
enduro - lesy, výjezdy, na koupák
rally - vypalováky - polnačky, louky, pole

na hard to chce co nejlehčí motorku s normálním výkonem
enduro stačí i něco slabšího
a rally bych zase bral klidně trochu těžší, ale silnou
Praha
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Husku 450?

Příspěvek od jenik »

Dobry pristup, overil jsem si ze slabsi (250) nez 450 uz by bylo moc malo a ze vice nez 150kg kilo je zase moc vaha. Takze absolutni souhlas s tvojim rozdelenim.
Po zkusenostech z pouste/pisku/rally musim brat jaky teren tu jeste v CZ je.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Husku 450?

Příspěvek od Radus88 »

Jaký máš rozpočet?
SlavekTDM
Už něco vím
Příspěvky: 111
Registrován: čtv kvě 14, 2015 1:38 pm

Re: Husku 450?

Příspěvek od SlavekTDM »

Kamarad koupil tohle a je nadsenej:
https://www.tipmoto.com/motorky/swm/360605-rs-300.html
Uživatelský avatar
venca
Začínám
Příspěvky: 48
Registrován: pon dub 03, 2017 1:55 pm

Re: Husku 450?

Příspěvek od venca »

0519_IMG_5949.jpg
no uvidíme jaké bude jeho nadšení až něco najede.
Hele Jendo,já mám Berga 450 a mám ho už hodně roků a musím říct že na tu mojí turistiku hlavně po Rumunsku super stroj. Teď jsem ho málem prodal. Naštěstí zůstal doma,moc nevím co bych kupoval jiného....asi Betu 390. Obecně ale plati že u starších kusů musíš být mega moc opatrny. Je veliká spousta motorek které se tváří jako super koupe a přitom to jsou hujdy a pokladničky. Pravdou je že pěknýho Berga na inzerci nenajdeš.Pokud na to máš finance je lepší koupit něco nového v akci,testovačku nebo něco takového......ono tě to v celkovém součtu třeba za 2 roky vyjde možná nejlevněji a víš co máš. Nebo koupit něco od kamaráda aby jsi věděl co to má za sebou.
Tak ti držím pěsti
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Husku 450?

Příspěvek od jenik »

Bohuzel to je vse pres mu rozpocet, muj strop je 80, coz neni moc, ale proste tak to je. SWM vypada stejne jako Huska a velmi lakave, jen ty penize mit...
Berg se mi libi ze vsech nejvic, ale cross nejezdim a jezdit nebudu. Maximalne si budu chtit neco projet v Albosce nebo Rumunsku.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
venca
Začínám
Příspěvky: 48
Registrován: pon dub 03, 2017 1:55 pm

Re: Husku 450?

Příspěvek od venca »

to samé jezdím i já,ta fotka je asi 4 roky stará z Šiklova Mlýnu, to bylo myslím poslední co jsem jel,jinak jen turistika
Uživatelský avatar
MotoTraveller
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 964
Registrován: sob čer 28, 2008 8:52 am

Re: Husku 450?

Příspěvek od MotoTraveller »

jenik píše: pát led 17, 2020 8:02 am Bohuzel to je vse pres mu rozpocet, muj strop je 80, coz neni moc, ale proste tak to je. SWM vypada stejne jako Huska a velmi lakave, jen ty penize mit...
Berg se mi libi ze vsech nejvic, ale cross nejezdim a jezdit nebudu. Maximalne si budu chtit neco projet v Albosce nebo Rumunsku.
Tak to ber Suzuki DR-Z 400 S, mám jí také a pokud nechceš závodit a nebo jezdit hard enduro, tak je to skvělá volba offroad/údržba. Normální servisní intervaly a váha natankovaná 145kg.

A Mongolsko dala :yes

Tady má Suzuki DR-Z 400 S Adventure, tu ale nekoupíš tu si musíš udělat :mrk :chuckle
Přílohy
Suzuki DR-Z 400 S Adventure 2.jpg
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Husku 450?

Příspěvek od jenik »

si na ni budu muset dojet k tobe kouknout :), skoda jen ze vykon je slabsi, ale zase je to drzak co
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
MotoTraveller
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 964
Registrován: sob čer 28, 2008 8:52 am

Re: Husku 450?

Příspěvek od MotoTraveller »

Jasně to není problém. Můžeš se i svézt. Držák to je lety prověřenej a výkon má o cca 4kW menší než tvá 3AJ, ale zase je o 40kg lehčí. Charakterově je motor takovej traktor :-D , ale když se za to tahá tak to i slušně jede a pokud člověk chce tak se tam dají udělat úpravy na zvýšení výkonu
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

Re: Husku 450?

Příspěvek od Flash »

jestli máš jedno strop 80 můžeš si vzít moje TTR. kompletní repas podvozku, motoru (všechno v motoru nové), v převodovce nějaké kolečko. servis celkem za 65.000 Kč na tom TTR v roce 2016. zajel se motor na silnici, po výměně pístu a všech ložisek. pak jsem teprve jezdil enduro ale to jelo první sezonu max 6mth...
mně stojí v garáži, sezona 2017 jela 2 MTH, sezona 2018 0 mth, sezona 2019 jela asi 5 mth teď na podzim. každý rok jsem měnil olej i když to nejezdilo. stojí na mx stojanu v garáži celý rok, občas jsem protočil kola, stříkal kluzáky tlumičů silikonem a propéroval ale stejně jak to stojí tak bude nutné vyměnit akorát gufera na přední vidlici, malinko tečou (ztvrdne to jak to nechodí)
jinak technický stav 1A, vzhled neřeším, je to enduro a dobyté už od předchozích majitelů
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Odpovědět