Prodej S10 1996

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Odpovědět
Rudovous
Začínám
Příspěvky: 47
Registrován: úte zář 26, 2017 10:40 am
Bydliště: Praha - východ

Prodej S10 1996

Příspěvek od Rudovous »

Bohužel na Terku nemám čas a jen koukám jak se na ní práší. A to je škoda. Je daná pěkně do kupy, něco jsem tu s vámi řešil, za což ještě jednou děkuji. Podrobný popis na motorkari.cz/bazar. Je tam za 67tis. - no, jako nás všechny mě stav ve kterém se nachází vyšel cca na sto i s koupí a to nepočítám hodiny v dílně :D Pokud by měl někdo zájem z fóra, tak bych byl raději a dostane proto přednost a slevu. Motorka i po zimě chytá na dva :D Byla k vidění na Sinnerově srazu v Blatnici. Pište, volejte, nadávejte, ale hlavně hned hlaste, že jste z fóra. Díky za pochopení a odpuštění, že takovou legendu pouštím.
Naposledy upravil(a) Rudovous dne úte říj 29, 2019 2:13 pm, celkem upraveno 1 x.
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Prodej S10 1997

Příspěvek od jenik »

Co se da delat, na moji motorku se taky prasi, ale aspon ji pak otru :-)
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Rudovous
Začínám
Příspěvky: 47
Registrován: úte zář 26, 2017 10:40 am
Bydliště: Praha - východ

Re: Prodej S10 1997

Příspěvek od Rudovous »

No ona ta garáž taky neni nafukovací a pomalu to tam začíná vypadat, že bych mohl vybírat vstupný :-) Tak nechám jednoho univerzála, jedno kafíčko pro radost a samozřejmě 634ku. Musim, ale přiznat, že to bude jeden z těch smutnějších prodejů..
Rudovous
Začínám
Příspěvky: 47
Registrován: úte zář 26, 2017 10:40 am
Bydliště: Praha - východ

Re: Prodej S10 1996

Příspěvek od Rudovous »

Tak jsem v sobotu, po zralé úvaze podpořené lahví domácí slivovice, smazal inzeráty na S10 a motorku si nechám :-)
Hrosiiik
Už něco vím
Příspěvky: 77
Registrován: pon říj 28, 2019 8:05 am
Bydliště: Praha

Re: Prodej S10 1996

Příspěvek od Hrosiiik »

Paráda, koukám, že jsi z Praha - východ, tak to můžeme někdy zajezdit nebo bys mohl přispět dobrou radou :-)
Praha
Uživatelský avatar
MotoTraveller
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 964
Registrován: sob čer 28, 2008 8:52 am

Re: Prodej S10 1996

Příspěvek od MotoTraveller »

Dobrej nápad :yes
Rudovous
Začínám
Příspěvky: 47
Registrován: úte zář 26, 2017 10:40 am
Bydliště: Praha - východ

Re: Prodej S10 1996

Příspěvek od Rudovous »

No jak bude počasí, tak ji vytáhnu.. A k vánocům dostane nové pneu, snad mi odpustí mou mladickou nerozvážnost. Vlastně spíš už přicházející stařeckou demenci :nod
Rudovous
Začínám
Příspěvky: 47
Registrován: úte zář 26, 2017 10:40 am
Bydliště: Praha - východ

Re: Prodej S10 1996

Příspěvek od Rudovous »

Ahoj,
tak jsem ji nakonec prodal. Několik zájemců jsem odmítl, neb to chtěli se slevou a na "orání pole". Koupil ji Karel z Liberce, určitě o sobě dá vědět a štafetu XTZ za mne převezme. Vypadá, že je to dobrý chlápek, motorce se bude věnovat a že ho to baví, splnil si sen.. Tak ho hezky přivítejte, poučte, zkásněte o příspěvek :nod a když bude potřebovat pomožte. Díky za vše a kolama dolu.
Odpovědět