i like bike

Názory komentáře k S12 SuperTenere
Odpovědět
Uživatelský avatar
sczekaan
Všeználek
Příspěvky: 1388
Registrován: čtv říj 18, 2007 5:02 pm
Bydliště: Austerlitz :-)

i like bike

Příspěvek od sczekaan »

včera jsem náhodou viděl kousek tohoto českého a asi jedinečného pořadu a zrovna tam měli dvanáctku. Na www.ilikebike.cz bude tento díl dostupný 23.9.
doktorXTZ750

Re: i like bike

Příspěvek od doktorXTZ750 »

díval jsem se na www.ulozto.cz a nejsou tam všechny díly :-( nemáte někdo TIP, kde by se daly ty chybějící díly jinde stahnout?

DoktorXTZ750
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: i like bike

Příspěvek od jenik »

doktorXTZ750 píše:díval jsem se na http://www.ulozto.cz a nejsou tam všechny díly :-( nemáte někdo TIP, kde by se daly ty chybějící díly jinde stahnout?

DoktorXTZ750
Dobrej napad, ale radeji to nepastujte do otevrene sekce :mrk
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

Re: i like bike

Příspěvek od Flash »

doktorXTZ750 píše:díval jsem se na http://www.ulozto.cz a nejsou tam všechny díly :-( nemáte někdo TIP, kde by se daly ty chybějící díly jinde stahnout?

DoktorXTZ750
to Ti nestačí stream ?

až budu mít čas tak sekouknu
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Uživatelský avatar
sczekaan
Všeználek
Příspěvky: 1388
Registrován: čtv říj 18, 2007 5:02 pm
Bydliště: Austerlitz :-)

Re: i like bike

Příspěvek od sczekaan »

Uživatelský avatar
epidem
Všeználek
Příspěvky: 1283
Registrován: stř srp 05, 2009 6:17 pm
Bydliště: Kamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: i like bike

Příspěvek od epidem »

Tak jsem to skouknul...no to hodnocení jsem si přesně myslel...ale kurnik mít prachy šel bych do ní :blush přeci jen ten asfalt převládá :wasntme
Uživatelský avatar
Max
Už něco vím
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 23, 2010 1:43 pm
Bydliště: Duchcov

Re: i like bike

Příspěvek od Max »

epidem píše:Tak jsem to skouknul...no to hodnocení jsem si přesně myslel...ale kurnik mít prachy šel bych do ní :blush přeci jen ten asfalt převládá :wasntme
JOJOJOJO!!!
doktorXTZ750

Re: i like bike

Příspěvek od doktorXTZ750 »

sczekaan píše:nebo třeba tu už...
http://www.youtube.com/watch?v=pUlihf8RpY0
ten youtube není vůbec marnej Štěpáne :-)
kdo se neptá, ten se nedozví ....
DoktorXTZ750
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

Re: i like bike

Příspěvek od Flash »

epidem píše:Tak jsem to skouknul...no to hodnocení jsem si přesně myslel...ale kurnik mít prachy šel bych do ní :blush přeci jen ten asfalt převládá :wasntme
nevim no. mi přijde ten pán trošku, ale jen malinko neobjektivní. co kecal u GS (sám ho má), jak dlouhej spot to byl a tady jen pár minut a nic mi nového nepověděl.

ale měl pravdu v tom, že to ABS které nejde vypnout je fakt napikaču. nechápu co soudruzi v yamaze zase udělali. dyť to je záležitost pár korun (jeden čipeček a tlačítko) aby se to ABS dalo vypnout. tak nechápu proč to tam nedali... zbytečně to degraduje.

ale nevím no. viděl jsem videa kde na tom skákali a lítali lehčejc jak na géesu, takže to je asi otázka proporcí a jak komu co sedne.


mohli by udělat nějakou verzi R, s vyššími zdvihy a vypinatelným ABS. myslím si že ji udělají.

ale hodně lidí odradí ta cena :puke která už je teď vysoká. novej model na tom bude ještě rapidně výš
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Odpovědět