Duffyho xtz

Vaše naše i cizí fotky, prostě všechny možný i nemožný fotky
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

tak tenerka funguje ale mel bych jeden dotaz uplne mimo, koupil jsem hondu xl 600lm(1985) na renovaci a schanim koleno vyfuku kdyby treba nekdo mel nebo vedel o nekom, mozna by se hodily i jiny dily ale to zatim nevim
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

zdravim tak jsem to znovu rozebral, porad mi to dost strili do vyfuku. pri volnobehu to jde normalne a pri plnym taky ale jakmile povolim plyn tak zacne strelba, s ladakem i s originalnim vyfukem. vyndal jsem karburatory a pres levej mi to porad kope zpatky do filtru. asi to bude chtit odbornejsi zasah.
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od jenik »

duffy4 píše: úte čer 20, 2017 4:59 am zdravim tak jsem to znovu rozebral, porad mi to dost strili do vyfuku. pri volnobehu to jde normalne a pri plnym taky ale jakmile povolim plyn tak zacne strelba, s ladakem i s originalnim vyfukem. vyndal jsem karburatory a pres levej mi to porad kope zpatky do filtru. asi to bude chtit odbornejsi zasah.
Bud ti saje falesny vzduch nebo je tam neco dost v karburatorech ojete. Jakou mas svicku?
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
SlavekTDM
Už něco vím
Příspěvky: 111
Registrován: čtv kvě 14, 2015 1:38 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od SlavekTDM »

Tipuju chudou smes. Zkus dat jehlu o zarez vys.
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

Takze jsem zjistil ze jsou tam hlavni trysky 70, uz tam jsou 140 a volnobezne 35,jehly ojety nejsou, vymenil jsem i membrany se soupatama a zmena zadna. Porad strili do vyfuku v nizkych otackach at hybu jehlama kam chci a steluju volnobeznou smes porad nic.Navic k tomu to nevytahnu nad 130km/h. Kdyby mel nekdo chut na to kouknout byl bych rad uz nemam napady.
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od jenik »

duffy4 píše: sob črc 22, 2017 4:18 pm Takze jsem zjistil ze jsou tam hlavni trysky 70, uz tam jsou 140 a volnobezne 35,jehly ojety nejsou, vymenil jsem i membrany se soupatama a zmena zadna. Porad strili do vyfuku v nizkych otackach at hybu jehlama kam chci a steluju volnobeznou smes porad nic.Navic k tomu to nevytahnu nad 130km/h. Kdyby mel nekdo chut na to kouknout byl bych rad uz nemam napady.
To chce https://www.carbtune.com/colortune.html Colortune, osvedcilo se mi to u par motorek, kde vse vypadalo v poradku a nebylo
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

tak jsem zacal laborovat s hladinama kazdej karburator ji na jinou ale nevim ktera je spravnejsi, vite nekdo jake mnozstvi benzinu ma byt v karburatorech diky.
Uživatelský avatar
shantis
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 2397
Registrován: sob lis 15, 2008 6:18 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od shantis »

Helou,
na víku plovákový komory máš vodorovnou rysku přes celou šířku toho víka. V manuálu (viz obraz níže) si najdeš, že hladina ("fuel level") má bejt 5,1 až 6,1mm nad tou ryskou. Ty si vezmeš průhlednou gumovou hadičku, nasadíš jí na výpustní šroub plovákový komory a přiložíš k víku plovákový komory.
Hladina v hadičce by měla bejt zmíněnejch 5,1 až 6,1mm nad tou ryskou. Pokud je jinak, sundáš víčko, přiohneš plíšek, nasadíš víko a celej proces opakuješ.
Základním předpokladem je to, že máš motorku v rovině. Pokud máš karbce vyvrhnutý z motorky, musí bejt nakloněný stejně, jako by byly na motorce.
s.

http://shantis.rajce.idnes.cz/XTZ_-_karbce/#4-02.jpg
madylko
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 912
Registrován: pát úno 17, 2012 10:33 am
Bydliště: Velichov 108

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od madylko »

Zdarec kolego..Terka vypadá velice slušně,ale někdy je to laboratoř.Jak ti napsal Shantis tak to udělej.Kolik má holka nalítáno?Aby tě také nečekali nové karbece jako nás všechny... poučné je video od Bonnyese kde popisuje opotřebení karbeců. Fanda ti ho sem jistě hodí.Ať se dílo daří.
Uživatelský avatar
shantis
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 2397
Registrován: sob lis 15, 2008 6:18 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od shantis »

Madýlko vydal rozkaz :D tak přidávam Bonnyesovo kultovní movie, jak přizpůsobit nový karbce na XTZ.

Naposledy upravil(a) shantis dne stř srp 16, 2017 9:16 am, celkem upraveno 1 x.
madylko
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 912
Registrován: pát úno 17, 2012 10:33 am
Bydliště: Velichov 108

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od madylko »

:D :D :D Dobře fando.. je to super podívaná.a hlavně poučná pro ty co tápou a bádají. :yes
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

dekuji vsem za rady vrhnu se na to, kolik ma najeto nevim na tachaci je nejakych 26 tis. myslim ale na to moc nekoukam protoze u takhle starych motorek tomu neverim:D
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

tak jsem poladil ty hladiny a zadna zmena, zjistil jsem ze mam vydreny ty pouzdra soupat ale nejak uz neverim ze to je tim. nema nekdo karburatory funkcni bud k zapujceni nebo k prodeji?
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od Radus88 »

Na bazosi nekdo prodava ty nove
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

jeste dotaz kdyz nastartuju studenou motorku se sytisem otacky vyskocej tak na dva tisice a hned zacnou padat az po tisic zaklapnu sytic a hned stoupnou na otacky volnobehu. coz jestli tomu dobre rozumim tak by naznacovalo moc bohatou smes a co jsem teda koukal tak syticovy jehly jsou dost sezrany kouknu jestli nejsou stejny na karbikach se starsiho gsxr
Odpovědět