Albanie

Vaše naše i cizí fotky, prostě všechny možný i nemožný fotky
Odpovědět
Malý Venoušek
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Albanie

Příspěvek od Malý Venoušek »

Ted lituju že sem se nenechal ukecat, ale čas, čas a :? ....

http://vejr1.rajce.idnes.cz/albanie_09_vyber/#album
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat ...
Fill
Zlepšuju se
Kontaktovat uživatele:

Re: Albanie

Příspěvek od Fill »

Fotky jsem jeste nevidel, ale Albanie je nadherna a litovat opravdu muzes.

uz jsem byl dvakrat a doufam ze pristi rok opet vyrazim , letos to bylo s motorkou slaby.

Fill
Vejr
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vejr »

:D Nech se ukecat, koncem dubna jedem znova, tentokrát už nebudu sedět na Jawě ale na S10
Malý Venoušek
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Malý Venoušek »

Vejr píše::D Nech se ukecat, koncem dubna jedem znova, tentokrát už nebudu sedět na Jawě ale na S10
Aaa tak brouk v hlavě se už vylíhnul a pořídil sis pořádnou motorku... :lol: Doufám že se sní co nejdřív ukážeš. Ta albánie zas vrtá mě, no uvidím jak bude čas, ale duben by asi šel. :wink:
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat ...
shantis
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

Malý Venoušek píše:
Vejr píše::D Nech se ukecat, koncem dubna jedem znova, tentokrát už nebudu sedět na Jawě ale na S10
Aaa tak brouk v hlavě se už vylíhnul a pořídil sis pořádnou motorku... :lol: Doufám že se sní co nejdřív ukážeš. Ta albánie zas vrtá mě, no uvidím jak bude čas, ale duben by asi šel. :wink:
no, brouci jsou po zhlednuti fotek i v jinejch hlavach... napr. v tej moji :lol:
mam nezavazny dotaz (dotazy): jak se dostanete na misto a zpet (po ose, trajekt z Italie atd.), jak se bude cestovat v miste (z jedineho ubytovani vylety do okoli ci raid z mista na misto), jake budou cesty (v jakem pomeru offroad vs. asfalt a jak obtizny teren) a hlavne na jak dlouho? ne ze bych chtel ject, ale... jo, chci. :D chtel bych, jen nevim, jestli to vyjde a jestli to zvladnu :roll:
prosim, zkuste priblizit, jak bude tenhle zajezd vypadat :wink: diky
šantís
Vejr
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vejr »

no je to na delší povídání .. asi nejlíp jsem na ICQ 561391180 jinak nejlevnější je na to skočit a jet po ose, za 2 dny tam člověk je, já jsem takový nátury že spím ve stanu a jedu pořád dál, cesty hlavně na severu jsou všechny off, štěrk a šotolina, jih už je lepší i když ten jejich asfalt pěkně klouže... Osobně plánuju s kámošem se zaměřit spíš na sever, jsou tam moc pěkný hory, asi na prodlouženej tejden tj v pátek po šichtě vyrazit a příští neděli se vrátit, kdo chce vidět celou Albánii tak je potřeba tak 14 dní. Obtížnost terénu ? No cestu přes Thety, cca 75 km jsem jeli 3 dny a furt na 1čku, pravda Jawa s čoprovejma řidítkama se na tyhle cesty moc nehodí ......
Vejr
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vejr »

Jo a tady je cestopis co napsal Honza, ten co jel se mnou na BMV http://www.h2omaniaks.com/ostatni/albanie-2009-1/
SlavekTDM
Už něco vím

Příspěvek od SlavekTDM »

Ozivim jedno historicky vlakno. Fotky pak nahraju na Motorkare, jeste jsem v Recku, takze zatim jen letmo.
Dnes projeta SH72 z Corovode do Piskove na Supertenere 1200 a GS1250ADV. Ja Anakee3 a kamos s Bawem na Motoz GPS oba plne nalozeny s kuframa. Sice to nebylo uplne s prstem v nose, ale dali jsme to bez ztraty kyticky. Kanon Osumit nadhera a vyhledy paradni.
Ale do Recka nas lustrovali zle, vyplnit online registraci a hned na test bez ohledu na dokonceny ockovani a platnej Covidpass. A nedejboze mit ho pozitivni, pak povinne 14 dni karantena v hotelu a nikam ani na krok. A hotel si samozrejme zaplatite...
Odpovědět