Dobre nabidky na zvazeni

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Odpovědět
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od jenik »

Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od Radus88 »

velká určitě stojí na zvážení, vhodná na pěknou přestavbu
Hrosiiik
Už něco vím
Příspěvky: 77
Registrován: pon říj 28, 2019 8:05 am
Bydliště: Praha

Re: Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od Hrosiiik »

Zdravím a děkuji za přijetí.

Koukal jsem co koupit za nový projekt a narazil jsem na supertenere a jsem z ní docela nadšenej. Ještě jsem na ní nejel, tak doufám, že mě to nezklame.

Po tom co jsem tady viděl tu za 25, tak jsem pánovi psal, že bych měl zájem, jestli mi může poslat fotky alespoň za denního světla a že jsem ochotný kdyžtak ještě ten den přijet. Bylo mi řečeno, že motorka je ještě v Rakousku a že až budě nějaký vážný zájemce, tak že jí doveze. Jo a že nestartuje. Tak jsem mu napsal, že když mu říkám, že můžu ještě ten den přijet, tak že si přijdu jako vážnej zájemce a že teda až bude chtít a motorku doveze, tak že at se mi kdyžtak ozve.

no a ted mám teda vyhlídnutou tuhle: https://www.tipmoto.com/motorky/yamaha/ ... enere.html

Píše, že stála asi od roku 2013 což by i odpovídalo, protože má orezlé dráty v kolech a nějaký šroubky. Asi byla někde ve vlhku. Podle prodejce motor jede dobře a pravděpodobně nemá závadu. Což by se mi líbilo. Pravděpodobně na ostatní věci stejně sáhnu, takže chci aby rám byl OK a motor OK. To je nejdůležitější.

No a co na ní říkáte vy zkušenější? Rada starších? :talk
Praha
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od Radus88 »

Ahoj neřešil jsi to i na forum na motorkářích? projekt přestavbu?.-)

ta modro bílá je užasná, škoda ji lakovat, tahle barevná kombinace se mi libí.-) škoda t ní dělat přestavbu a lakovat ji a pod. kolem 40 tis. je jich tam dost.
Hrosiiik
Už něco vím
Příspěvky: 77
Registrován: pon říj 28, 2019 8:05 am
Bydliště: Praha

Re: Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od Hrosiiik »

Ne neresil sem nic na motorkarich.

Ja co bych resil, tak jine zadni svetlo, blinkry, rafky na cerno a neco s tim prednim stitkem. Bud ty podlozky a nebo z laminatu. No a asi me budou stvat brzdy. Mam rad kdyz motorky dobre brzdi. To by chtelo prestavbu. No moc se mi libi.
Praha
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od Radus88 »

dej si bacha na to přihlašení, kamoš s tím měl problém. Chyběli mu nějaký udaje ve velkém TP. Tak se pak pochlub pro kterou jsi se rozhodl.
Hrosiiik
Už něco vím
Příspěvky: 77
Registrován: pon říj 28, 2019 8:05 am
Bydliště: Praha

Re: Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od Hrosiiik »

Hele je mozne ze je to rok vyroby 98?
Praha
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od Radus88 »

Poslední byla 96, možná nejaka ulozenka
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od jenik »

spis do provozu 98
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Frk
Už něco vím
Příspěvky: 124
Registrován: úte úno 23, 2016 7:40 am
Bydliště: Brno

Re: Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od Frk »

Ten rok výroby, nevím, nevím. Je otázka, čemu věřit...
Tato webovka uvádí roky k jednotlivým barevným kombinacím, pokud nelže, pak nabízená barevná kombinace je rv 1991.
http://www.rallye-tenere.net/Stamb_xtz_ ... tenere.htm
Hrosiiik
Už něco vím
Příspěvky: 77
Registrován: pon říj 28, 2019 8:05 am
Bydliště: Praha

Re: Dobre nabidky na zvazeni

Příspěvek od Hrosiiik »

Dnes se na ni jedu podivat. Prej jak dlouho stala, tak jeste potrebuje poladit karburator a ze teda by to rad udelal at to neprodava ukuckany a nakonec sme se dohodli ze to delat nebude a da mi kdyztak slevu. Ze se na tom da jet, ale spis az ve vyssich otackach to zacne kuckat.

Na netu sem nasel nejake forum ze mel kdosi problem s timto prodejcem a nakonec se prodejce ukazal jako velmi cestny a nabizel i vraceni penez nebo jinou motorku. Chyba ovsem byla na uradech. Takze se ani moc nebojim a myslim si ze to bude v poho.

Rok vyroby podle barevne kombinace bych taky videl na ten 1991. Najeto 60 tis jako asi vsechny na inzerci a ty orezle casti odpovidaji dlouhodobemu stani.
Praha
Odpovědět