Drzak na tasky

Aneb co se da vylepšit
Odpovědět
jenik
Site Admin

Drzak na tasky

Příspěvek od jenik » stř led 02, 2019 7:52 am

Na 3AJ

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Frk
Už něco vím

Re: Drzak na tasky

Příspěvek od Frk » čtv led 03, 2019 8:52 pm

Jeníku, je to šperk. Celkově :yes
Zcela mimo téma, promiň :angel Ten vozíček pod stojan je super. Úplně vidím, jak pomocí něj šikovně polohuji S10 do rohu garàže za auto. Jenže já mám centrál HD a ten má od levé nohy páku na přehoupnutí při stavění. A ta páka by zřejmě kolidovala s uchycením kolečka vozíku.
Máš možnost otestovat?

jenik
Site Admin

Re: Drzak na tasky

Příspěvek od jenik » pon led 07, 2019 7:48 am

Frk píše:
čtv led 03, 2019 8:52 pm
Jeníku, je to šperk. Celkově :yes
Zcela mimo téma, promiň :angel Ten vozíček pod stojan je super. Úplně vidím, jak pomocí něj šikovně polohuji S10 do rohu garàže za auto. Jenže já mám centrál HD a ten má od levé nohy páku na přehoupnutí při stavění. A ta páka by zřejmě kolidovala s uchycením kolečka vozíku.
Máš možnost otestovat?
Tohle neni moje :mrk, ja mam drzaky na tasky od Madylka a central original Ricky Cross (neco jeste z te nalepky tam zbylo na stojanku)
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Odpovědět