Sinner R.I.P. - cest jeho pamatce - v patek dne 15.6.2018

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Odpovědět
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Sinner R.I.P. - cest jeho pamatce - v patek dne 15.6.2018

Příspěvek od jenik »

Ani nevim co rict, napsat nebo jestli nezacit rvat jako tur, ale nas kamarad Sinner odjel do motorkarskeho nebe. Mel nehodu u Opavy pri ceste na Slovensko do Bojnic.

posledni rozlouceni bude v utery 26.6. v 10:40 Mala obradni sin ve Strasnicich https://www.pohrebpegas.cz/mala-obradni ... -strasnice


cest jeho pamatce.... uz ted mi strasne chybis kamarade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nesmime zapomenout hlasky typu:
* boh dazda (to jsem mel byt ja) - zase nam prisel Jenik (zacalo prset) - http://ai.unas.cz/stopar/4-sbohem.htm - "Jel dál a dešťové mraky se plouhaly oblohou za ním. Rob McKenna totiž byl, ačkoliv to nevěděl, Bůh deště. Věděl jen, že jeho pracovní dny nestojí za nic a že zažil spoustu mizerných dovolených. Vše, co věděly mraky, bylo, že ho mají rády a chtějí mu být nablízku, aby ho mohly hýčkat a zalévat. "
* rozhodnopadne
* jojojo (a nerikej zase to jojojo :D )
* nezachoval se mi obraz ani zvuk (Mira byl poslednich par mesicu uplny abstinent, ale srandu si z toho delal)
* jestli si myslite ze se stydim tak nestydim a udelam to zas
* ale kartacek si tu nenechavej (pry rikal nekterym znamostem, ale jestli jim to opravdu rikal...)
* chlapi maji pisoar vsude kam se podivas
* dam si rozpustily kafe
* vstává Sinner, vstává celý kemp
* šikanuju interfernet - jsem na internetu

https://opavsky.denik.cz/nehody/muz-spa ... 80615.html

„V protisměru jel sedmdesátiletý řidič z Bruntálska a padesátiletého motorkáře z Prahy přejel. Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem. Dechová zkouška u řidiče osobního automobilu byla negativní. U motorkáře byl nařízen odběr krve při pitvě,“ uvedl René Černohorský s tím, že na místě zasahovali policisté, záchranáři i hasiči a odkláněla se doprava.

Obrázek

uplne posledni 2 fotky tesne pred tragickou vyjizdkou

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

po dvou letech od tragedie ma na "tom" miste vybudovany kriz od kamaradu Supertenere a Freewind

Lokace - https://www.google.com/maps/place/4621, ... 17.7296103

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
sczekaan
Všeználek
Příspěvky: 1388
Registrován: čtv říj 18, 2007 5:02 pm
Bydliště: Austerlitz :-)

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od sczekaan »

Tak to je rana! Dal nevim co rict...smutne. Skoda chlapa jednoho uchechtanyho.
tomtener
Zlepšuju se
Příspěvky: 417
Registrován: úte črc 07, 2015 12:07 pm
Bydliště: Racková

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od tomtener »

jenik píše: pát čer 15, 2018 2:06 pm Ani nevim co rict, napsat nebo jestli nezacit rvat jako tur, ale nas kamarad Sinner odjel do motorkarskeho nebe. Mel nehodu na Slovensku pri ceste do Bojnic.

cest jeho pamatce.... uz ted mi strasne chybis kamarade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uprimnou soustrast jendo,vim ze jste byli dobri kamaradi...😢, R.I.P. Sinnere kamarade...😢
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od jenik »

Ano, byl to muj nelepsi kamarad.... jeste vcera jsme spolu mluvili.... to se proste neda...
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
metyl
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 205
Registrován: pát čer 27, 2008 3:54 pm
Bydliště: Lazníky
Kontaktovat uživatele:

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od metyl »

Čest jeho památce upřímnou soustrast jeho rodině
Ceca41
Začínám
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 06, 2018 9:04 pm

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od Ceca41 »

Upřímnou soustrast jeho rodině
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od Radus88 »

Take přeji upřímnou soustrast
somath1977
Už něco vím
Příspěvky: 54
Registrován: stř črc 29, 2015 6:51 pm

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od somath1977 »

Requiesco in pace...
Upřímnou soustrast rodině..budou to mít těžké..:(
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od jenik »

Proc ja si ten jeho smich aspon nenahral... tohle neni fer ze tak fajn kluk tu uz neni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mira mel jen sestru, ta by to uz ted mela vedet od sveho manzela.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
mi5
Zlepšuju se
Příspěvky: 431
Registrován: stř zář 25, 2013 9:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od mi5 »

Nevím co říct, ještě nedávno jsme spolu mluvili. Ať ti to tam nahoře jezdí kamaráde.
Jirka
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od Radus88 »

Jendo a na motorce boural?
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od jenik »

Ano, pry sel do plnejch, spadl a dostal se na druhou stranu silnice, kde ho vzalo auto. Ani se pry nedalo ozivovat. Nekdo dalsi je pry v nemocnici...ale nic hrozneho.
Ja ted vim, ze on mi to "stesticko" dal v zime, kdyz se mi podobna situace stala v Maroku na ledu, jenze ta Dacia me minula....

Miro, dokelu.... to neni fer, ze tu uz nejsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proc ted mam cist o tve nehode, kdyz jsme si meli zase dnes volat ze srazu a ja mel slyset jaka byla cesta z Polska....
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
fastroad
Už něco vím
Příspěvky: 68
Registrován: ned lis 18, 2012 7:15 pm
Bydliště: Teplice

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od fastroad »

Upřímnou soustrast Jeníku i celé jeho rodině. Bude nám všem moc chybět.
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od Radus88 »

všichni musíme být opatrní na těch našich silnicích!!
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Sinner - cest jeho pamatce

Příspěvek od jenik »

pokud mate nekdo jeho fotky, dejte je sem prosim...bez Miry a jeho neskutecneho optimizmu a spousty legrace a napadu to uz nebude ono.... kdo ho nekdy poznal vi jak byl fajn a ze jeho smich rozesmal kazdeho.
Nesmime zapomenout hlasky typu:
* boh dazda (to jsem mel byt ja) - http://ai.unas.cz/stopar/4-sbohem.htm - "Jel dál a dešťové mraky se plouhaly oblohou za ním. Rob McKenna totiž byl, ačkoliv to nevěděl, Bůh deště. Věděl jen, že jeho pracovní dny nestojí za nic a že zažil spoustu mizerných dovolených. Vše, co věděly mraky, bylo, že ho mají rády a chtějí mu být nablízku, aby ho mohly hýčkat a zalévat. "
* rozhodnopadne
* jojojo (a nerikej zase to jojojo :D )
* nezachoval se mi obraz ani zvuk (Mira byl poslednich par mesicu uplny abstinent, ale srandu si z toho delal)
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Odpovědět