Spotreba

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Odpovědět
predy24
Zlepšuju se
Příspěvky: 237
Registrován: úte kvě 07, 2013 5:44 pm

Re: Spotreba

Příspěvek od predy24 »

ja mam ihly kominky 2 sezony ..6000+ najazdene na nich a ako nove, siticove ihly ako od novoty, tie som ani nemenil
bonnyes
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 918
Registrován: stř říj 26, 2011 2:06 pm
Bydliště: Blšany u Loun
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba

Příspěvek od bonnyes »

Peťo, naposled jsem sytičové jehly viděl v Kyrgoši. Byly v pořádku..
Uživatelský avatar
peto
Zlepšuju se
Příspěvky: 388
Registrován: pát srp 31, 2012 8:53 pm
Bydliště: Považská Teplá

Re: Spotreba

Příspěvek od peto »

madylko píše:Tak to se schvalne podivam take.karbece mam uz nekolik tydnu rozhozene na ponku.a stejne jako jsem daval na jare nove jehly a kominy tak jsem tam dal i nove syticove jehly a gufera.
ja som to menil tiež z keda (asi sme tak naraz), a vyzerajú ako tie stare tvarom špičky. Tá je taká ako by trochu roztopená z jednej strany.
bonnyes
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 918
Registrován: stř říj 26, 2011 2:06 pm
Bydliště: Blšany u Loun
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba

Příspěvek od bonnyes »

peto píše:
madylko píše:Tak to se schvalne podivam take.karbece mam uz nekolik tydnu rozhozene na ponku.a stejne jako jsem daval na jare nove jehly a kominy tak jsem tam dal i nove syticove jehly a gufera.
ja som to menil tiež z keda (asi sme tak naraz), a vyzerajú ako tie stare tvarom špičky. Tá je taká ako by trochu roztopená z jednej strany.
Peťo, vím jak mají vypadat sytičové jehly které jsou v :moon . Měl jsem před cestou taky za Kedo. Když jsem hledal na cestě závadu proč jsem bohatej, měl jsem je vyndané. Nebyly poškozený. Ujeli jsme další tisíce domů a doma jsem už karbece nerozebíral. No, nevím co na to říct. Po 300 km? To je až neuvěřitelný..
Budu klukům posílat jejich a moje sety do Keda. Jestli se chceš připojit?
Mulis
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 17
Registrován: stř říj 31, 2018 10:32 pm
Bydliště: Opatovice nad Labem

Re: Spotreba

Příspěvek od Mulis »

Zdravím, jak dopadla kauza Kedo? Uvazuji, ze poridim swiss kit, ale nakoupim po jednotlivych dilech pres DKRacing. Díky
bonnyes
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 918
Registrován: stř říj 26, 2011 2:06 pm
Bydliště: Blšany u Loun
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba

Příspěvek od bonnyes »

Mulis píše: úte led 15, 2019 10:09 pm Zdravím, jak dopadla kauza Kedo? Uvazuji, ze poridim swiss kit, ale nakoupim po jednotlivych dilech pres DKRacing. Díky
Kauza Kedo dopadla tak, že chyba je na naší straně. Vůle v šoupatku vyjebe jehlu s komínkem. Na YouTube jsem hodil video. Koupili jsme nové karbece a byla to jiná liga..
Uživatelský avatar
MotoTraveller
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 964
Registrován: sob čer 28, 2008 8:52 am

Re: Spotreba

Příspěvek od MotoTraveller »

Měl jsem nové karbce a jehly a komínky Kedo. Sice se neopotřebovali, ale nebyl jsem schopnej mašinu pořádně seštelovat. Nejelo to jak by mělo. Pak jsem koupil sadu z DK Racingu a máša běhá jak za mlada. Nevím jestli nemají jiný úhel na jehle či komínku, ale zdaj se mi lehčí než origo. Za mne Kedo nedoporučuju.
Mulis
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 17
Registrován: stř říj 31, 2018 10:32 pm
Bydliště: Opatovice nad Labem

Re: Spotreba

Příspěvek od Mulis »

Chlapi díky za odpovědi. Zkusím přetryskovat a jehly a uvidím, budu laborovat. Beru to přes dkracing, solo jehly a trysky a kominky. Uvidim jak to dopadne
Odpovědět