Modul zapalovania

Když nevím jak se s něčím poprat nebo něco scháním
Odpovědět
supertenerak
Už něco vím

Modul zapalovania

Příspěvek od supertenerak » ned kvě 30, 2010 11:13 am

Nazdar,mam taky problem.Uz dlhu dobu som si nevedel dat rady z probemom z ciernymi uplne zadymenymi svieckami,poruchou zo zapalovanim.Nakoniec som prisiel na to ze sa mi vzdy pri jazde povytiahne jeden z kablou zo zapalovacieho modulu a iskra je potom slaba,moto trha a zahadzuje mi sviecky.Docasne som to vyriesil tak ,ze som kazdy z kablov pritiahol z rytenami k modulu aby sa nevytahoval.Neviem do kedy to ale vydrzi.Tak sa pytam,neda sa z niecoho dopasovat do XTZ-750 zapalovaci modul,ktory je dokonalejsie konstruovany ake sa pouzivaju napr. v automobiloch,take kde sa kabel zacvakne do modulu a nie zakruca na zavit ako je to v mojom pripade.Diky. :?:

jenik
Site Admin

Re: Modul zapalovania

Příspěvek od jenik » ned kvě 30, 2010 5:27 pm

Zapalovaci modul? Myslis TCI?
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Begy
Už něco vím
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Begy » ned kvě 30, 2010 9:30 pm

podle popisu bych to spíš tipoval na indukční cívku.

supertenerak
Už něco vím

Příspěvek od supertenerak » ned kvě 30, 2010 9:50 pm

Pardon nie modul zapalovania,ale cievka zapalovania resp.indukcna cievka.Uz ani sam neviem ako sa to vola :lol:

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon kvě 31, 2010 5:26 am

Indukcni civka ma 2 vyvody a je jen jedna. Ja taky daval nove kabely ke svickam a utesnil jsme to lepici pajkou - takova ta pistole na tycinky s lepidlem. Drzi to :-)
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

supertenerak
Už něco vím

Příspěvek od supertenerak » pon kvě 31, 2010 2:51 pm

Dik za radu,len jedno mi nejde do hlavy preco japonci pouzivaju dokonca aj v novych modeloch tak zastaraly system kontaktu cievky zo svieckovym kablom??? Ved ja mam ten zavit uz tak prehrdzaveny,ze mi nepomoze fakt nic ine len ich zaliat tmelom alebo lepidlom. :shock:

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » úte čer 01, 2010 5:20 am

supertenerak píše:Dik za radu,len jedno mi nejde do hlavy preco japonci pouzivaju dokonca aj v novych modeloch tak zastaraly system kontaktu cievky zo svieckovym kablom??? Ved ja mam ten zavit uz tak prehrdzaveny,ze mi nepomoze fakt nic ine len ich zaliat tmelom alebo lepidlom. :shock:
Treba jina technologie natolik spolehliva neni :) . Jinak pripadne nove civky prodava Ignitech.
admin

Odpovědět