Plave.:-(

Když nevím jak se s něčím poprat nebo něco scháním
Odpovědět
čmoud
Už něco vím

Plave.:-(

Příspěvek od čmoud » ned bře 30, 2014 7:52 pm

Nedávný porblém s regulátorem jest prozatině vyřešen, překonektorován regler z hondy, do doby než objednám od ignitechu.
S tímto mám jednu otázku. Našel jsem na e-bay ještě regler za cca 900, ale je nějakej malej /což by mi rozhodně nevadilo),ale nikdy jsem o něm nikde nešlyšel. A protože je to z anglie, težko se dozvím něco o jěho kvalitě a životnosti ( asi se nebude dobře chladit)

Ale proč jsem hlavně založil tohle vlákno. S tímhle si fakt nevím rady.
Motorka mi plave. Jak se rozjíždím, jde ze strany na stranu. Přestane to od rychlosti cca 60km/hod. Podle mě bych to viděl na ložiska v krku,ale ta jsem měnil předloni ( a loni jsem díky nehodě nejezdil), ale taky bych to typoval na tlumiče. Dělalo to někomu to samé?

bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Plave.:-(

Příspěvek od bonnyes » ned bře 30, 2014 8:11 pm

Dělal mi to přetaženej krk. Pak chlupatá nová guma a pak vysypaný ložisko na zadním kole.

čmoud
Už něco vím

Příspěvek od čmoud » ned bře 30, 2014 8:13 pm

Gumu mám E 10, a je nová,to je falt.
Ložisko v zadním kole je OK.
Mě to furt směruje na krk,ale ložiska tam josu nová, sice medi in japan,ale nová a nejto na nich cca 1000km

čmoud
Už něco vím

Příspěvek od čmoud » ned bře 30, 2014 8:15 pm

omluvám se vám za překlepy, píšu na netbooku a jsou tam moc malé klávesy:-))

bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes » ned bře 30, 2014 8:42 pm

Zkus lehce krk povolit. Znám ten pocit, kdy jsem měl problém se udržet v pruhu :dance

čmoud
Už něco vím

Příspěvek od čmoud » ned bře 30, 2014 8:49 pm

bonnyes: zítra to zkusím, to mě ještě nenapadlo. Díky za každou radu, s tímhle se moc jezdit nedá, kor co se učím překonávat strach:-))

epidem
Dobrovolný přispěvatel 2018
Dobrovolný přispěvatel 2018
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epidem » ned bře 30, 2014 11:12 pm

Vem za přední i zadní kolo, pokud nebudou mít vůli je to krkem řízení, když jsem koupil "bábu" tak jsem se bál jet do zatáčky ve větším náklonu, postavil jsem motku na hever a zjistil že se v krku něco "šprajcuje" prostě řidítka nejdou zvolna, ale cítíš takové cukání...stačilo trošku povolit a pohoda....druhá možnost je, že je v háji uložení zadního kola nebo ložisko centrálu... :cool

XTZ 600 držela stopu mnohem lépe než 750... :rock

Plameňák
Zlepšuju se

Příspěvek od Plameňák » pon bře 31, 2014 5:21 am

Já sem měl podobnej problém. Dělala mi to zadni pneu E-09, ale po ujeti cca 100 km to přestalo. Na TKCčku mi to nedělalá. U Varadera dělá špatně utaženej krk kmitání řídítek, to ale dělaj všechny Varadera, je to výrobní vada ( používali špatný ložiska do krku a k tomu blbě ztažený)
Yamaha Super Tenere 750 r.v.1991, r.v.1996
Je jedno na čem jezdíš, hlavní je, že to má dvě kola a řídítka

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon bře 31, 2014 7:12 am

čmoud píše:Nedávný porblém s regulátorem jest prozatině vyřešen, překonektorován regler z hondy, do doby než objednám od ignitechu.
S tímto mám jednu otázku. Našel jsem na e-bay ještě regler za cca 900, ale je nějakej malej /což by mi rozhodně nevadilo),ale nikdy jsem o něm nikde nešlyšel. A protože je to z anglie, težko se dozvím něco o jěho kvalitě a životnosti ( asi se nebude dobře chladit)

Motorka mi plave. Jak se rozjíždím, jde ze strany na stranu. Přestane to od rychlosti cca 60km/hod. Podle mě bych to viděl na ložiska v krku,ale ta jsem měnil předloni ( a loni jsem díky nehodě nejezdil), ale taky bych to typoval na tlumiče. Dělalo to někomu to samé?
Ja bych bral radeji tenhle regler viewtopic.php?f=2&t=969

plavani - co loziska?
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Plameňák
Zlepšuju se

Příspěvek od Plameňák » pon bře 31, 2014 8:11 am

jenik píše:
čmoud píše:Nedávný porblém s regulátorem jest prozatině vyřešen, překonektorován regler z hondy, do doby než objednám od ignitechu.

Ja bych bral radeji tenhle regler viewtopic.php?f=2&t=969

plavani - co loziska?

Tenhle regulator mam a jsem s nim spokojenej. Na podzim mi odesel na tej tatovo , takze ho tam dam taky. Zatim je tam danej, co mam jako rezervni z R6.
Hlavne ten chlapik je ochotnej a poradi pri jakymkoliv problemu s dobijenim. Nejlepsi je ho napojit primo na stekr z motoru. Cim vic stekru na vedeni, tim vic problemu.
Yamaha Super Tenere 750 r.v.1991, r.v.1996
Je jedno na čem jezdíš, hlavní je, že to má dvě kola a řídítka

čmoud
Už něco vím

Příspěvek od čmoud » pon bře 31, 2014 3:49 pm

Všem zůčastněným mnohokrát děkuji za rady. Musím s politováním napsat, že problém byl ve mě. Udělal jsem chybu a špatně jsem protáhl bovden od tachometu, v rovné pozici řidítek se mi skřípal mezi vidle a lešení. Dnes jsem to dal na hever a zovu chtěl přezkoušet ložisko v krku, při tomto úkonu jsem si všimnul, kde to vázne. Připadám si jako debil.:-))) Ale na druhou stranu jsem rád, že to zas jezdí jak má.:-))

Odpovědět