Doplňky na Supertenere

Základní informace k S12 - SuperTenere XT1200Z
namork1
Začínám

Doplňky na Supertenere

Příspěvek od namork1 » pon črc 18, 2016 8:01 pm

Zdravím všechny. Jsem tu nový a tenere mám chvíli. Vybírám kryt motoru a nemůžu se rozhodnout? Výrobců je spousta .... který je nejlepší? To samé padací rámy ... mám padáky orig. Yamaha ale příjde mi že hlavně kryjí motor ale bok vůbec. Jaké máte zkušenosti? díky.

madylko
Vím čím dál tím víc

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od madylko » stř črc 20, 2016 11:31 am

Zdarec kolego..vítej mezi námi.. a jedná se asi o 12tku že?

namork1
Začínám

Příspěvek od namork1 » stř črc 20, 2016 6:59 pm

Ahoj díky za přivítání, jj jde o dvanáctku. Je docela škoda že je to tady takový trochu, no, mrtvý .... :S

mi5
Dobrovolný přispěvatel 2019
Dobrovolný přispěvatel 2019

Příspěvek od mi5 » stř črc 20, 2016 7:56 pm

No mrtví, je tu hodně 750 a co se známe, tak to máme většinou poladeny. Napiš klukům, co jezdí hodně s 1200 terén, je jich tu pár. Přímo sz a určitě ti poradí co je lepší. :)

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » čtv črc 21, 2016 6:31 am

namork1 píše:Ahoj díky za přivítání, jj jde o dvanáctku. Je docela škoda že je to tady takový trochu, no, mrtvý .... :S
Cim vic tu bude lidi s S12 tim vice bude prispevku. Ber ze jsou prazdniny a ze cim je motorka starsi tim potrebuje vice udrzby, tzn. ze tim vice se o ni diskutuje :mrk. Takova je situace uplne vsude po svete.

Na druhou stranu je urcite lepsi to resit pres forum, protoze pak to tu zustane pro ostatni :yes
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » čtv črc 21, 2016 9:05 am

Asi bych netvrdil že je to tu mrtvý,myslím že to tu funguje velmi dobře.Jen 12tek je podstatně míň.Ale klucí co je mají tak ti určitě poradí..Najdi si v kontaktech třeba Marťase Prause alias Flash... a ten to má tuze zmáklé... a jak píše jeník .... je doba prázdnin dovolených a výletů,proto asi slabší odezvy.ale tuším že toto téma tu někde je.

asumi
Už něco vím

Příspěvek od asumi » čtv črc 21, 2016 10:57 am

Zdravím pane,
pokud budeš jezdit pouze asfalt, tak tam můžeš pověsit běžné doplňky, ale pokud budeš jezdit OFFroad, tak padáky od SW Motechu ( nutné vyztužit uchycení a přidat příčku) a pak jediný pořádný šusplech je tento http://www.acdracing.us/yamaha-xt1200-s ... id-plates/. Fakt funguje . Ostatní doplňky jsou pouze kosmetika.

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » čtv črc 21, 2016 11:01 am

A máš to tu kolego.. :D .. a pak že to tu umřelo.. :D . Ténéré Forever :rock :rock :rock

Flash
Všeználek

Příspěvek od Flash » čtv črc 21, 2016 11:20 am

já mám šušplech sw motech, padáky jak píše asumi co jsou vyzkoušené jsou taky ty sw motechy, buď je necháš tak když nejsi odkladač v offroad co vyjížďka to buch nazem nebo to vyztužíš jak psal kolega. ten šušplech mi dost pomohl, není moc drahej ale nechrání olej filtr. já jsem zatím spokojen
párkrát jsem s tím fakt škrtl vo šutr, díry v něm jsou ale jinak si nemůžu stěžovat.

k tomu sw motechu jsem dokoupil ještě z worldcrossera ty bočnice přes lambdy atp, to mám zvhojebané od kořenů a větví ale taky to zachránilo celé svody, to taky doporučuju. kámoš si je sundal, okopíroval a nechal vyrobiz za pár šuˇšňů oproti originál příslušenství Yamaha

jinak co posílal asumi ten šušplech tak ten to řeší celé sám, líbí se mi

pro ilustraci sw motech šušplech + worldcrosser boční plechy na šušplech:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
If you see the flash, it's already too late ! :-D

namork1
Začínám

Příspěvek od namork1 » čtv črc 21, 2016 8:05 pm

Zdravím pánové, člověk si odskočí do práce a tady se to takhle rozjede :yes .

Jezdím z 98% jen asfalt (těch zbylých 2% jsou max. šotoliny v Albánii a je jich míň a míň :envy ) Líbí se mi šusplech na foto od Flashe ale připadá mi to jako originál Yamaha a né sw motech, je to možný? Ty přídavné kryty lambdy jsem viděl že někdo nabízí na "motorkari.cz" za podstatně lepší cenu než origo :yes ale co jsem zkoumal fotky různých tenerek tak nevím jestli by se mi je podařilo naroubovat k těm yamaha padákům s hrazdou na přídavné světla... nemáte někdo tuhle kombinaci šusplechu a padáků?

Flash
Všeználek

Příspěvek od Flash » pát črc 22, 2016 7:11 am

máš pravdu, jsem jouda... to je origo šušplech ;-)

jinak padáky sw motech na silnici úplně v pohodě bez úprav.. tam jsem je taky ozkoušel při pádu :D
nějak jsem neporozuměl otázce. Myslíš kombinaci originál padáků a šušplechu od koho ?

ty plechy, jak říkám v zimě jsem je sundal a známej je udělal za třetinovou cenu pro všechny v našem okolí na dvanáctky.. možná to dokonce on nabízel tehdá, udělal jich více

namork1
Začínám

Příspěvek od namork1 » pát črc 22, 2016 7:20 am

Já mám právě tyto padáky http://www.yamaha-zizi.cz/detail/origin ... -moto/5699 a chtěl bych origo šusplech yamaha co máš ty ale rozšíření šusplechu o kryt lambdy už asi k těmto padákům nepůjde.

Flash
Všeználek

Příspěvek od Flash » pát črc 22, 2016 8:02 am

je to už dlouho co jsem viděl ty originál padací rámy, nepamatuji si to...

ale selským rozumem, jestli máš originální padáky tak by tam mělo jít veškeré originální příslušenství - tedy originální šušplech + boční plechy na svody

Hdradim
Začínám

Příspěvek od Hdradim » pon říj 17, 2016 10:13 pm

Ahoj všem, doporučíte mi tyhle padáky, má je někdo odzkoušený ?
http://www.motosp.cz/tn-355-padaci-ramy ... 22968.html

Hdradim
Začínám

Příspěvek od Hdradim » pon říj 17, 2016 10:17 pm

mají k nim i přídavný světla, ale přijde mi, že když někde tenerka lehne tak to světlo zmačkne kapotáž.

http://www.motosp.cz/s-310-halogenove-p ... 23322.html

A vlastně zatím nevím jak to v noci svítí mám Tenerku jen týden a najeto 250km jen za světla

Odpovědět