padací rámy a nosiče

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

Odpovědět
shantis
Dobrovolný přispěvatel 2020
Kontaktovat uživatele:

Re: padací rámy a nosiče

Příspěvek od shantis »

me to tenkrat vyslo na ctyri tisicovky, ale dneska toho vubec nelituju. zachranily mi plasty na kazdej strane minimalne petkrat, plus to kolikrat moh' schytat i chladic nebo motor :bandit navic, jak je to masivni, to slouzi i jako kvalitni bod pro upevneni kurty pri vazani na autovlak nebo tahani motocyglu ze s*acek :D

drzim palce a urcite se pochlub, az bude najekej vysledek :yes
madylko

Příspěvek od madylko »

posting.php?mode=reply&f=24&t=836# to se hezky čte takové pozitivní zprávy.ale znova podotýkám že s motorkou jezdím převážně po silnici,takže žádné kolize v offu asi nebudou.spíš pády ze stojanu před garáží atd.včera jsme měli v Karlových Varech zahájení sezony,a mluvil jsem tam s týpkem co měl na tenerce taky padáky od RDMOTO a při pádu plasty vydržely.chlapík s tý firmi mi psal že by mi je dodal i nenalakované tak že bych je mohl zpevnit k obrazu svému.tak mám dilema.4 a pul tácu teď nemám.šajze...
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

madylko píše:posting.php?mode=reply&f=24&t=836# to se hezky čte takové pozitivní zprávy.ale znova podotýkám že s motorkou jezdím převážně po silnici,takže žádné kolize v offu asi nebudou.spíš pády ze stojanu před garáží atd.včera jsme měli v Karlových Varech zahájení sezony,a mluvil jsem tam s týpkem co měl na tenerce taky padáky od RDMOTO a při pádu plasty vydržely.chlapík s tý firmi mi psal že by mi je dodal i nenalakované tak že bych je mohl zpevnit k obrazu svému.tak mám dilema.4 a pul tácu teď nemám.šajze...
smarja.... ver zkusenejsim, ten clobrda se nemusel pak koukat na ram a zbytek uchyceni

Na tomhle nema cenu setrit - tyhle padaky jsme kdysi navrhli podle vyzkouseneho designu z Africy, kde si prochazeli velmi tvrdym zachazenim a tak jsme je navrhli tak, aby ti sli sundat bocni plasty bez zasahu padaku.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

jenik píše:...tak jsme je navrhli tak, aby ti sli sundat bocni plasty bez zasahu padaku.
no, tohle u me ne tak uplne funguje. bez problemu mi jde jen pravej, levymu na ceste ven prekazi hadice od chladice :head ale to bude tim, ze jsem je musel drobet upravit, abych je moh' namontovat.
nechal bych to na Madylkovi, at se rozhodne. my mu svoje povedeli, tad musi udelat krok on :) :hand
madylko píše:...mluvil jsem tam s týpkem co měl na tenerce taky padáky od RDMOTO a při pádu plasty vydržely...
otazkou je, jak moc mu padla a co se s tema padakama stalo, jestli se nejak nepohnuly. ja ty RD MOTO osobne nikdy nemel, ale co tady kluci psali (viz treba Flash nebo Venousek), tak mi neprijdou moc pevny, a z fotek vypada to uchyceni dost na draka... :think jednak je mala dosedaci plocha pro uchyceni dole na ramu,to pak deformuje ram. dalsi vec je ze ti vlastne drzi jenom na dvou mistech, nechtel bych videt, co by udelalo to propojeni pred chladicem pri nejake vetsi slupce.

nechci Ti je vymlouvat, jen sdeluju svoje zkusenosti z drzkopadu :D to, ze chces padat jenom ze stojanku, neznamena, ze tomu tak vzdy bude :mrk
bonnyes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes »

Madýlko, vydrž, naspoř a jdi do těch, které ti tu cpem. Rozhodim tě argumentem, ze doposud můj nejhorší pád byl právě na asfaltu. V bahně padáme do měkkého a při nižších rychlostech. Vachulovo padáky jsou dostatečně daleko a dokážeš vyndat nohu z podmašiny. Věř nám, pádů máme za sebou ranec. Osobně jsem koupil mašinu s nějakýma domádama a první co šlo flexou dolu byla ta propoj před chladičem. Prostě Vachulovo je top. Víc nelze dodat..
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

bonnyes píše:Madýlko, vydrž, naspoř a jdi do těch, které ti tu cpem. Rozhodim tě argumentem, ze doposud můj nejhorší pád byl právě na asfaltu. V bahně padáme do měkkého a při nižších rychlostech. Vachulovo padáky jsou dostatečně daleko a dokážeš vyndat nohu z podmašiny. Věř nám, pádů máme za sebou ranec. Osobně jsem koupil mašinu s nějakýma domádama a první co šlo flexou dolu byla ta propoj před chladičem. Prostě Vachulovo je top. Víc nelze dodat..
Presne i me zkusenosti, na asfaltu jsem mel zatim ty nejvetsi urazy a taky nejtvrdsi
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
madylko

Příspěvek od madylko »

Mě jenom trochu děsí jejich velikost.přijdou mi moc veliký.ale samozřejmě si nechám rád poradit.díky vám za vaše zkušenosti a názory.ty jsou vždy nejcenější.v blátě se padá dobře to já vím,vlastním ještě motocrossovou čz 250/980 a repliku Jawa 250 Libeňák takže do offu i na trati jezdím taktéž rád.tak si holt dám z výplaty další zlaťáky stranou,a za 14 dní zkusím znovu zkontaktovat náčelníka Vachulu.pravil že kopyto má a že nebude problém.tak jen doufám že celou tu akci do dovolený stihnu.k*rva že jsem na to nemyslel už v zimě.posting.php?mode=reply&f=24&t=836# mohl jsem teď mít po starostech.
shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

jen upozornim, ze na 90% ty padaky od mistra Vachuly budes muset drobet dodelat (prevrtat diru, zabrousit, apod.) - me taky hned nesedeli.
holt za ty leta je kazda masina original :chuckle
madylko

Příspěvek od madylko »

jako že přvrtat o dost vedle,nebo jenom propilovat nastávající díru o pár mm?posting.php?mode=reply&f=24&t=836#.
bonnyes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes »

Madýlko, jestli budeš objednávat u náčelníka, houkni na mě. Pokud budou volné love, tak se svezu s tebou. Ať to popř. vyrobí najednou. Bože, to bude padání.. už se na to těším!
shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

madylko píše:jako že přvrtat o dost vedle,nebo jenom propilovat nastávající díru o pár mm?
ja tu stavajici musel propilovat asi o pul centimetu v zadnim uchyceni k motoru. jak jsou ty masiny stary a jety, tak ma kazda jinak hnutej ram a tudiz na kazdou se ten ram musi - at uz min nebo vic - prizpusobit :D
madylko

Příspěvek od madylko »

o.k.díky shantis.žádnej problém.
madylko

Příspěvek od madylko »

bonnyes.já jsem se rozhodl že mu zavolám co nejdřív,aby měl na to co nejvíc času.taky už se na ně moc těším.posting.php?mode=reply&f=24&t=836# dám ty prachy rovnou.na tenerce šetřit nebudu.takže mu mám říct rovnou 2krát?
bonnyes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes »

madylko píše:bonnyes.já jsem se rozhodl že mu zavolám co nejdřív,aby měl na to co nejvíc času.taky už se na ně moc těším.posting.php?mode=reply&f=24&t=836# dám ty prachy rovnou.na tenerce šetřit nebudu.takže mu mám říct rovnou 2krát?
Madýlko, přidej se do kontaktů členů a nech tam telefon na Tebe. Zavolám ti a domluvíme se. Díky
madylko

Příspěvek od madylko »

Tak to mi prosím ještě poraď jak to mám udělat.zatím to to zkouším a nic.zkoušel jsem to přes členy,našel jsem se a nejde mi k tomu nic přiřadit. :angry :angry
Odpovědět