padací rámy a nosiče

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

Odpovědět
Flash
Dobrovolný přispěvatel 2020

Re: padací rámy a nosiče

Příspěvek od Flash »

shantis píše:me nejvic slo o rozmer tech ramecku. nekde jsem cetl 20x30cm, tak jestli to treba neni moc.
uchyceni uz tak nejak vymysleny mam, mozna jeste pridam dalsi bod - pro omezeni krouceni - na horni drzak vyfuku :think
jj to by taky šlo. no hele rámeček...

to fakt záleží na Tobě co ti vyhovuje. někomu menší (mně), někomu větší, třeba hráč.. ten má vnější okraje trubky 350x250 mm tuším

mi to už připadá zbytečně velké. ale jak říkám, každěj to má jinak. tak kdyby jsi chtěl pro insipiraci můj rozměr, tak mi dej vědět oměřím. foto zašlu dneska, na šířku s boščníma kuframa mám 120 cm :D takovej autobus :wring

jinak si vem špagát a udělej si z něj jakoby rámeček na zem pro představu velikosti to budeš mít ideální. nebo drát, ten zůstane aspoň ohnutej kdybys to chtěl přikládat na motorku abys zjistil jak to vypadá
If you see the flash, it's already too late ! :-D
shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

zas moc velky ramecky taky nemusim :shake
Martine, jestli te muzu poprosit, zkus zmerit vnejsi rozmery tech ramcu. diky moc.
no, metr dvacet uz je solidni sirka :D
shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

tak se zda, ze jsem konecne nasel rozumnyho cloveka, co by mi vyrobil nosice na s10. sice to vyjde na cca 4.000 az 5.000 Kč, coz je celkem dost, ale bude to pravdepodobne z 22mm trubky, takze dost pevna konstrukce :punch
pokud by nekdo mel zajem, dejte co nejdriv vedet - zkusil bych ujednat nejakou 'mnozstevni' slevu :mrk
madylko

Příspěvek od madylko »

Čau pánové.chtěl bych i svou Tenerku osadit padacím rámem.a jelikož si ho nechci vyrábět sám,tak vás chci požádat o tip.koukám že už jste to tu nesčetněkrát řešily,tak znáte určitě něakého šikulu který by je kvalitně vyrobil,nebo pokud vám něaký leží doma v garáži tak bych měl velký zájem.loni jsem motorku párkrát položil :cry ,a víte dobře jak to dopadá.sám to fakt bastlit nechci.chci aby to něak vypadalo a né ostrašovalo,a zároveň chránilo kapotáže.díky za každej postřeh názor či tip. :yes
bonnyes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes »

Jelikož jsem jeden z těch co často odkládá a tohle téma je pro mě živé, tak bych ti doporučil padáky které má Shantis nebo je měl Jenik na své bejvalce. Solidní kus materiálu, ale co je hlavní - jsou funkční. Shantis s tím taky umí prásknout a fungujou mu fajně. Kontakt na toho výrobce nemám, ale určitě Jenik poskytne. Až budu mít volné švestky, tak jdu do nich! Zkoušel jsem si je vyrobit a nedopadlo to dle představ..
shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

souhlas s Bonnyesem, ty padaky jsou super. a ze s tim prastit umim :rock zkus se obratit na Jenika, ja si je nechal vyrobit pres nej - delal hromadnou objednavku, ale uz je to nejakej ten patek... :think
Malý Venoušek
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Malý Venoušek »

Ahoj,
tady jsou ty padáky o kterých se mluví...

Obrázek
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat ...
madylko

Příspěvek od madylko »

Někde jsem tu narazil na padáky od firmy RDMOTO ,a i cenna je celkem dobrá. :wasntme máte někdo tenhle padák namontovanej?zajímalo by mě jestli plní svou funkci.je takovej jednoduchej což se mi líbí.posting.php?mode=reply&f=24&t=836# tak jestli mi k tomu někdo něco napíšete budu rád.Děkuji.
Flash

Příspěvek od Flash »

rychlá odpověď - neplní svoji funkci, praská v uchycení
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Malý Venoušek
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Malý Venoušek »

madylko píše:Někde jsem tu narazil na padáky od firmy RDMOTO ,a i cenna je celkem dobrá. :wasntme máte někdo tenhle padák namontovanej?zajímalo by mě jestli plní svou funkci.je takovej jednoduchej což se mi líbí.posting.php?mode=reply&f=24&t=836# tak jestli mi k tomu někdo něco napíšete budu rád.Děkuji.
ohýbá se už při pádu ze stojanu. :ne
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat ...
madylko

Příspěvek od madylko »

a na kolik peněz by mě teď přišly takový padáky od Jeníkovo zručného zámečníka?a zesílit něak ten od RD?samozřejmě to všechno je jenom o financích,kterých není nikdy dost.do budoucna uvažuji i o nosičích bočních kufru.motorku využívám převážně na silnici.dovolenky,srazy,výlety a tak...posting.php?mode=reply&f=24&t=836#
madylko

Příspěvek od madylko »

když jsem Tenerku koupil,tak jsem k ní něakej padák dostal,ale vypadá jak ten co tu byl na fotkách a dostal přezdívku pluh na sníh.taky je vymyšlenej a zkonstruovanej jen na jeden uchyt na rám pomocí čtvercové podložky se čtyřma dírama na šrouby.zkoušel jsem ho na motorku dávat a něak se mi to nelíbilo,a ani by nešel bez menšího násilí usadit.tak bych raději něco elegantnějšího.
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

madylko píše:když jsem Tenerku koupil,tak jsem k ní něakej padák dostal,ale vypadá jak ten co tu byl na fotkách a dostal přezdívku pluh na sníh.taky je vymyšlenej a zkonstruovanej jen na jeden uchyt na rám pomocí čtvercové podložky se čtyřma dírama na šrouby.zkoušel jsem ho na motorku dávat a něak se mi to nelíbilo,a ani by nešel bez menšího násilí usadit.tak bych raději něco elegantnějšího.
Jestli chces poradny padaky, ktery jsou odzkouseny, tak ti dam kontakt, ale nevim jak v sezone ti je udelaji - jsou z Cakovic v Praze.

Jestli chces aspon dobry padaky, tak je pro cleny objednavam jan za me naklady v Rumunsku - popis je zde viewtopic.php?f=25&t=1701&p=22903
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

ohledne toho Jenikovo produktu - kontaktuj primo vyrobce: nacelnik se jmenuje Vachula, MV2Moto, tel. +420 602 28 23 73 ( Praha 9, Cakovice). co Jenik psal, tak si snad mistr nechaval i nejaky kopyto, podle kteryho by to byl schopnej udelat i v budoucnu. ale jestli to kopyto jeste ma, to Ti povi asi jenom sam nacelnik.
tak mu brnkni a uvidis :yes
madylko

Příspěvek od madylko »

děkuji vám za tip a za rady.kontaktoval jsem teď náčelníka Vachulu,a ten bude mít čas tak za měsíc.tak se budu ještě chvíly inspirovat zde na stránkách,a zkusím zkontaktovat ještě jednoho náčelníka z vedlejší dědiny jestli by je nevyrobil ve spolupráci se mnou.pan Vachula mi říkal že by stáli tak 4500Kč což je teď pro mne moc velká suma.posting.php?mode=reply&f=24&t=836#
Odpovědět