padací rámy a nosiče

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

Odpovědět
Radus88
Dobrovolný přispěvatel 2019
Kontaktovat uživatele:

Re: padací rámy a nosiče

Příspěvek od Radus88 » ned srp 19, 2018 1:43 pm

Mas pekne ty zadni brasny. Co zo je za vyrobce.

Bottler
Už něco vím

Příspěvek od Bottler » ned srp 19, 2018 10:11 pm

Ahoj. Co se týče padacích rámů, tak na motorce mám "klasický C padáky". Akorát rozpěrný plocháč mezi nimy před chladičem, jsem vyměnil za trubku, kvůli obavě při pádu, že by mohl propíchnout chladič. V Rumunsku jsem to otestoval, byť nechtěně. Asi v cca 30km/h jsem spadl na levou stranu. Motorka naložená, já cca 130kg a padák se ohnul a rozlámal mi levý boční plast a zkroutil spodní rám motoru. Plocháč na kterém je uchycen nahoře na rámu mi promáčknul nádrž. S kolegou jsme to srovnali, co to nejvíc šlo. Další škody byly: ulomené levé zrcátko, ulomený levý přídavný deflektor na chrániči rukou, ohnutý držák "brašny", rozlomený držák topcase. Za pár dní jsem položil motku na silnici na mokru cca 40km/h, samozřejmě, že na levou stranu. Celý levý padák se ohnul ještě víc, zkroucený spodní rám motoru ještě víc, promáčklá nádrž o kousek víc, obroušený padák. No a zase ohnutý držák "brašny", ulomené pravé zrcátko, asi rukou a další deflektor na chrániči ruky v pravo.. Za mě tyhle padáky stojí za prd, ale je lepší mít alespoň nějaké, než žádné. Každopádně se poohlídnu po nějakých jiných, buď u Heavyduties.ro a nebo jsem našel vcelku zajímavé na Allegro.pl, ale za nekřesťanské peníze.

tomtener
Zlepšuju se

Příspěvek od tomtener » pon srp 20, 2018 6:19 am

Presne tak, ja mam padaky od heavyduties a pokladal sem motorku pri 50 km/h,krome odreneho padaku a roztrhlych gati motorce nebylo nic...

Rado74
Začínám

Příspěvek od Rado74 » pon srp 20, 2018 9:57 am

Ta brasna je od Louise.

Rado74
Začínám

Příspěvek od Rado74 » pon srp 20, 2018 10:12 am

S tymi padakmi to tak ako pises. Tie slonie usi som pozeral na nete ale vyzera to ako hracka pre deti ale len do 12 rokov. Padak vyrobit nie je problem problem je uchytit ho na trubkovi ram. Urobil som x padakov na stunt motorky a nepovolil ani jeden a na motorke ak nieco odislo tak to bol ram. Tu sa velmi pozera na esteticku stranku. U xtzky sa da urobit aj funkcny ram ale treti bod uchytenia musi byt na zadnom drziaku motora. Mal som to tak nacrtnute ale vyzeralo to dosr cudne. Potom by ten pad vydrzala. Tento moj pad do boku unesie ale nejaku klouzacka na asfalte nie. Tak netreba padat. :-)

Radus88
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus88 » pon srp 20, 2018 11:34 am

Kámoš to take položil ves slušně rychlosti a padaky od heavyduties vse zachranili.

medved

Příspěvek od medved » pon srp 26, 2019 11:24 pm

Ahoj. Nevíte kdo by mě vyrobil padáky a nosiče na boční kufry?
Silber Yamaha xtz 750 super ténéré r.v. 92

Odpovědět