Centralni stojan na S10

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

jenik
Site Admin

Centralni stojan na S10

Příspěvek od jenik »

kdyby nekdo hledal novy..

Na Africaqueens - 147,50 Euro
https://ssl.kundenserver.de/s74270419.e ... HS025%3D29

Na RickyCross - 105,- Euro
http://www.rikycrossracing.com/index.ph ... cts_id=110

A z nerezu za 225,-Euro
http://www.lexs.nl/
Obrázek
Fill
Zlepšuju se
Kontaktovat uživatele:

Re: Centralni stojan na S10

Příspěvek od Fill »

Docela me potesilo ze ta cena toho stojanu z nerezu je podobna jako mam ja z nerezu od Grave.
A to ho mam navic jeste i v komaxitu.

Fill
Piwell
Už něco vím
Bydliště: Cerhovice - Hořovicko, okr. Beroun, západní část středních Čech :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piwell »

A mě zase moc netěší, že já centrální stojan nemám :( . Doma je to fuk, vyrobil jsem si zvedák, ale třeba vloni mi v Německu vyflusla řetězovka a já to musel tahat na pařez v Bavorskym národnim parku (pozn. - v neděli v něm. státní svátek). Byla to docela sranda, hlavně pro moje kamarády :lol:
Obrázek
tady je ten zvedák:
Obrázek
No prostě boží SuperTénérka :-)
motejlkuba
Zlepšuju se

Příspěvek od motejlkuba »

Nebyl by někdo v okolí HK,kdo má na ST hlavní stojan a byl by ohoten ho zapůjčit k oměření.Nechal bych ho vyrobit u RD-MOTO a pak by bylo pro mnoho lidí snadnější si ho koupit za přijatelný peníz.Nebo se v ČR dá zakoupit?
XTZ 750 Superténéré
http://www.motejlkuba.estranky.cz/
Motoservis Černilov (mini reklama) :)
motejlkuba
Zlepšuju se

Příspěvek od motejlkuba »

Tak jsem sehnal v bazaru centrál od Five Stars za 1150 kč i s poštovným.Koupil jsem ho od AD MOTO která má stálou nabídku na ST a dají vám i fakturu na použitý díl
XTZ 750 Superténéré
http://www.motejlkuba.estranky.cz/
Motoservis Černilov (mini reklama) :)
spritz
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od spritz »

Ahoj, centralny stojan od kolegov z ST clubu v Italii je k dispozicii.
Cena: 65 EUR + postovne (v IT) 15 EUR (v CR/SR prevzatie osobne alebo poslem na dobierku - treba pripocitat postovne)
Mam objednany 1 kus pre seba ako vzorku, ale pretoze ja stojan na mojej uz mam, tak ho mozem niekomu z vas posunut.
Bolo vyrobenych cca 30 ks (pre ST Italia club) a odozva je pozitivna co sa tyka prevedenia, kvality, montaze i pouzitia.
Dajte mi vediet, ak mate zaujem. OPAKUJEM, MAM LEN 1 KS, DAVAM HO BEZ ZISKU ZA NAKLADOVU CENU. KTO PRV PRIDE, TEN PRV MELIE.
Stojan doveziem do CR/SR 14/7. Tu je link na forum s fotkou:
http://www.xtztenereclan.it/public/2007 ... 0&start=20
"Testicula tacta omnia mala fugant..."
Malý Venoušek
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Malý Venoušek »

spritz píše:Ahoj, centralny stojan od kolegov z ST clubu v Italii je k dispozicii.
Cena: 65 EUR + postovne (v IT) 15 EUR (v CR/SR prevzatie osobne alebo poslem na dobierku - treba pripocitat postovne)
Mam objednany 1 kus pre seba ako vzorku, ale pretoze ja stojan na mojej uz mam, tak ho mozem niekomu z vas posunut.
Bolo vyrobenych cca 30 ks (pre ST Italia club) a odozva je pozitivna co sa tyka prevedenia, kvality, montaze i pouzitia.
Dajte mi vediet, ak mate zaujem. OPAKUJEM, MAM LEN 1 KS, DAVAM HO BEZ ZISKU ZA NAKLADOVU CENU. KTO PRV PRIDE, TEN PRV MELIE.
Pokud sem první tak ho beru.... :wink:
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat ...
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

To je ale rychlost :-)

2 Spritz - zjisti prosim jak by to bylo v pripade vice kusu :-). Na ten link se nedostanu.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
spritz
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od spritz »

Malý Venoušek píše:
spritz píše:Ahoj, centralny stojan od kolegov z ST clubu v Italii je k dispozicii.
Pokud sem první tak ho beru.... :wink:
Maly Venousek - mas ho mat. Daj vediet, kam a jak ti ho dodam.
Jenik - cena bude rovnaka, ale oni to nechcu robit na ksweft, takze sa vyrabal len jeden kus na osobu v serii asi 30 ks.
Ak by sa znova nazbieralo 20-30 zaujemcov, tak by sa to dalo snad objednat (ja som to objednaval s tym, ze to bude pre vas od Supertenere.cz).
Inak by mozno stalo za to ten stojan rozpitvat, rozkreslit a nasekat ich kolko bude treba - podla mna to u vas vyjde este lacnejsie.
spritz
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od spritz »

Takto nejako ten stojan vypada - je to finalny kus po predoslych dvoch testovanych prototypoch
Obrázek
spritz
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od spritz »

Bacha na ten od Rickycross - ten uz niektori Taliani zmontovali a nahradili tymto "klubovym". Rickycross sa podla skusenosti hrozne blbo montuje a moto sa nan tazko zdviha.
Ja mam tento a spokojnost (od Africaqueens za 159EUR - bol na moto namontovany, ked som ju kupil):
Obrázek
spritz
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od spritz »

spritz píše:Bacha na ten od Rickycross - ten uz niektori Taliani zmontovali a nahradili tymto "klubovym". Rickycross sa podla skusenosti hrozne blbo montuje a moto sa nan tazko zdviha.
Ja mam tento a spokojnost (od Africaqueens za 159EUR - bol na moto namontovany, ked som ju kupil):
Obrázek
Kedysi som tu ponukal, ze zozeniem z Tenereclubu Italia centralny stojan - toto stale plati, ale je to na dlhe lakte, lebo stojan sa vyraba na zakazku vzdy v davke 15 ks a prva varka je vycerpana a druha este nie je hotova.
Takze navrhujem, pokial mame sikovneho kovoobrabaca a zvaraca, aby sme si tie stojany nechali vyrobit sami. Rad poskytnem ako vzor moj central, ktory musim zmontovat z dovodu vymeny tesnenia na startery. Je to ten stojan od Africaqueens za 159 EUR, super kvalita i obsluha (vid foto).
Dajte vediet, ci sa do toho dame a ja ten stojan priveziem az pojdem do CR/SR.
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

Bohuzel moje zkusesnost s takto "made in doma" neni dobra :-((
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
jura
Už něco vím

Příspěvek od jura »

Zdravím pánové,
snažím se dát nějak do kupy centrální stojan.. najde se tu dobrá duše která mi změří průměr trubek ze kterých jsou vaše stojany vyrobeny ? Díky
Malý Venoušek
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Malý Venoušek »

jura píše:Zdravím pánové,
snažím se dát nějak do kupy centrální stojan.. najde se tu dobrá duše která mi změří průměr trubek ze kterých jsou vaše stojany vyrobeny ? Díky
Stáhni si tohle. A máš to i s nákresem. :mrk
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat ...
Odpovědět