KAMERA GoPro

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

Odpovědět
madylko
Dobrovolný přispěvatel 2020

KAMERA GoPro

Příspěvek od madylko »

čus kolegové
mám takový dotaz: koupily jsme si s mou přítulkyní k vánocům GoPro kameru,a zajímalo by mne jak nejlépe a pomocí jakých uchytů jí nejlépe připevním k motorce,a na jaké místo.nebo popř. i na helmu.tak kdo máte něaké zkušenosti či připomínky tak přivítám.
zatím máme popruch na nohu,čelovku,a jeden takovej rovnej bazmek,
Díky. Venca
Radus88
Kontaktovat uživatele:

Re: KAMERA GoPro

Příspěvek od Radus88 »

Zdar Venco, mě ji také přinesl ježíšek a k němu jsem dostal jeden rovný a jeden oblý samopelicí držák. Ten oblý přilepím na helmu a ten rovný třeba na kufr nebo mašinu. Určitě si ještě koupím uchyt na řídítka. Ze skušeností kámoše ale koupím kratší nožičku, jelikož se na to tolik nepřenáší vibrace.
predy24
Zlepšuju se

Příspěvek od predy24 »

mne sa pacia zabery su zo zadnej vidly smerom do predu :P tu si pozri kde vsade mozne to moze byt :) http://www.youtube.com/watch?v=CzvgNmfPw7I
cihelka
Už něco vím

Příspěvek od cihelka »

Ahoj kluci, já mám takové zkušenosti, že jak to přiděláš na motorku kamkoliv, tak to má hrozné vibrace. Jak pravil můj kamarád, nejlepší tlumič je tělo člověka a proto jí máme na helmě nebo na popruzích na prsou. Toť mé postřehy a funguje to skvěle...
madylko

Příspěvek od madylko »

děkuji vám za vaše názory.zatím to vidím jak píše Radus.jeden rovnej a jeden oblý.a na řídítka si ho asi také pořídím.jelikož jsme koupily kameru už použitou tak tam tyhle uchyty už nebyly.máte ještě něakej tip kde toto příslušenství koupím za dobrý peníz?
Radus88
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus88 »

madylko píše:děkuji vám za vaše názory.zatím to vidím jak píše Radus.jeden rovnej a jeden oblý.a na řídítka si ho asi také pořídím.jelikož jsme koupily kameru už použitou tak tam tyhle uchyty už nebyly.máte ještě něakej tip kde toto příslušenství koupím za dobrý peníz?

to mě zajímá? jáky je to tip:-)
madylko

Příspěvek od madylko »

čumim tu do těch papírů a píšou tu HD Helmet HERO. ale je to GoPro. stačí Radus?nebo?
cihelka
Už něco vím

Příspěvek od cihelka »

Já nakupuju tady http://www.kamerydoakce.cz/
Flash

Příspěvek od Flash »

gopro mám už 3 roky. poslední 2 sezony ji ani moc nepoužívám - protože stejně nejezdím.

Jak bylo psáno, na motorce jsou dost vibrace ale jde to. na motorce je to pěkné na padacích rámech se záběrem na přední kolo, ve výši osy předního kola, ale pak mmusíš dávat bacha na velké náklony (pokud to máš na tom padáku dole a ještě do strany) aby si ji neubrousil :)

pak jsem zkoušel na bočák na spodní a vrchní hranu. taky to šlo. nejlepší je ale stejně na helmě.

chlapi, hlavně po tom co něco natočíte si najděte hned čas a okamžitě !!! to sestříhejte.. já to tak nedělal a za poslední 2 roky mám tolik materiálu, že se z toho posereš. no a pak už jsem tu kameru ani radši nebral aby nebyl další materiál k sestříhání kterej by se mi kupil :)

co se týče příslušenství, koupíš jedině za dobrý peníz použitý a to je i za dost peněz. ty nalepovací držáky koupíš jedině nové v balení myslím po 5ks za hodně těžkej peníz, nic jiného Ti nezbyde - nedá se to sehnat (jde to blbě sundat a když už to nalepíš a pak sundáš už to nelepí pořádně)
If you see the flash, it's already too late ! :-D
madylko

Příspěvek od madylko »

Flash píše:gopro mám už 3 roky. poslední 2 sezony ji ani moc nepoužívám - protože stejně nejezdím.

Jak bylo psáno, na motorce jsou dost vibrace ale jde to. na motorce je to pěkné na padacích rámech se záběrem na přední kolo, ve výši osy předního kola, ale pak mmusíš dávat bacha na velké náklony (pokud to máš na tom padáku dole a ještě do strany) aby si ji neubrousil :)

pak jsem zkoušel na bočák na spodní a vrchní hranu. taky to šlo. nejlepší je ale stejně na helmě.

chlapi, hlavně po tom co něco natočíte si najděte hned čas a okamžitě !!! to sestříhejte.. já to tak nedělal a za poslední 2 roky mám tolik materiálu, že se z toho posereš. no a pak už jsem tu kameru ani radši nebral aby nebyl další materiál k sestříhání kterej by se mi kupil :)

co se týče příslušenství, koupíš jedině za dobrý peníz použitý a to je i za dost peněz. ty nalepovací držáky koupíš jedině nové v balení myslím po 5ks za hodně těžkej peníz, nic jiného Ti nezbyde - nedá se to sehnat (jde to blbě sundat a když už to nalepíš a pak sundáš už to nelepí pořádně)
Díky za tvé postřehy :yes dnes mi k tomu dal kámoš co jsme ji od něj kupovali dva nové nalepovací držáky.jeden rovnej a jeden oválnej.takže na helmu už ho můžu plesknout.chtěl bych jí použít i na kolo,lyže,raft a dokonce vymýšlíme s přítelkyní jak jí dáme na našeho psa. :chuckle
Odpovědět