kolenní enduro/mx ortéza

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

Odpovědět
shantis
Dobrovolný přispěvatel 2020
Dobrovolný přispěvatel 2020
Kontaktovat uživatele:

kolenní enduro/mx ortéza

Příspěvek od shantis »

helou,
sice jeste poradne nemuzu chodit, ale uz me chytaji roupy a premejslim, cim se vyzbrojit a jak se branit dalsim podobnejm katastrofam jako napr. pretrzeny vazy v koleni, tak by me zajimalo, jestli nekdo z vas na masine pouziva nebo ma zkusenosti s kolenni ortezou s chranicem.

jde mi o osobni poznatky - na co si pri vyberu dat pozor, co se osvedcilo, co naopak ne a jestli muzete doporucit nejakyho overenyho vyrobce nebo jeste lepe konkretni model :)
diky predem :yes
s.
Plameňák
Zlepšuju se

Re: kolenní enduro/mx ortéza

Příspěvek od Plameňák »

shantis píše:helou,
sice jeste poradne nemuzu chodit, ale uz me chytaji roupy a premejslim, cim se vyzbrojit a jak se branit dalsim podobnejm katastrofam jako napr. pretrzeny vazy v koleni, tak by me zajimalo, jestli nekdo z vas na masine pouziva nebo ma zkusenosti s kolenni ortezou s chranicem.

jde mi o osobni poznatky - na co si pri vyberu dat pozor, co se osvedcilo, co naopak ne a jestli muzete doporucit nejakyho overenyho vyrobce nebo jeste lepe konkretni model :)
diky predem :yes
s.
Koupil jsem si něco mezi kolení ortézou a chráničem http://www.rockway-shop.eu/chranice/chr ... en-force-2 ( mám předchozí model, takže nevím jak fungujou tyhle ), ale nepoužím je, protože suché zipy po zapnutí vzadu dost dřou do lejtka, problém přes ně přetáhnout kalhoty a do bot se snima vejdu tak tak a mám strach, že se mi přezky rozlítnou. Je to čína a kvalita odpovídá ceně.
Yamaha Super Tenere 750 r.v.1991, r.v.1996
Je jedno na čem jezdíš, hlavní je, že to má dvě kola a řídítka
Odpovědět