Rally maska

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

Odpovědět
jenik
Site Admin

Re: Rally maska

Příspěvek od jenik »

A v realu

Obrázek
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
kekoun
Zlepšuju se

Příspěvek od kekoun »

bonnyes píše:
Plameňák píše:
bonnyes píše:Na tom odkazu co jsem dával na ŕeckej výtvor je vydět dokitovanej přechod mezi bokem a maskou. Podle mě je to vyrábené po dílech a nějak to ti kluci pokládali a dokitovali. 600 E je na mé poměry skutečně moc.. ale inspirace dobrá
Taky sem si říkal proč to maj kytovaný, kdyby to byl prototyp tak to člověk pochopí, ale pokud to udělaj ze třech kusů a pak to slaminujou a vykytujou, tak bych měl strach z toho, že ten kyt může popraskat, pokud tam daj větší vrstvu. A v tom případě je 600 Éček dost, ale pokud si to okopčíme, tak to použijeme s tátou minimálně na dvě motorky ze tří. A to se vyplatí :o)
Okopčit z jejich prototypu? Složit se na to? Určitě by nás bylo víc které by to zajímalo. Chtěl jsem jít svou cestou, ale je to cesta trnitá a času málo.
Bonnys nerikej ze se na srazu nedomluvime a nedali bychom kazdej nejakej peniz do spolecnyho aby se koupila ta maska a nejakej sikula by to podle toho udelal. 600 eu neni malo ale kdyz se to podeli kurňa to by nebylo špatný jenže je to holy bez čoček atd atd 25 ledna v milevsku obejdeš stoly až to bude všechno na motyku a vybere se to. Co :bandit ? Jenda urcite taky přidá tomu se sice nehodí ale basu bude určitě držet !!! Kekoun
Naposledy upravil(a) kekoun dne úte pro 10, 2013 4:24 pm, celkem upraveno 2 x.
supertenere
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od supertenere »

... ja len taky drobny doplnek ... ked si kuknes lepsie tu foto neni to len o tej maske .
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk
timomas
Zlepšuju se

Příspěvek od timomas »

jo, je to kachna :chuckle
shantis
Dobrovolný přispěvatel 2021
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

supertenere píše:... ja len taky drobny doplnek ... ked si kuknes lepsie tu foto neni to len o tej maske .
jo, krome toho, ze je to kacena, je to i o tom, ze pak musite jezdit do sveta a musi se za vama prasit :mrk
Roman ma pravdu. musite do toho strcit i nejaky svetla vcetne uchyceni, pak vyrobit (plexisklovej) kryt pres ne a mozna taky bude nutna uprava uchyceni k leseni... :think
kekoun píše:Bonnys nerikej ze se na srazu nedomluvime a nedali bychom kazdej nejakej peniz do spolecnyho aby se koupila ta maska a nejakej sikula by to podle toho udelal. 600 eu neni malo ale kdyz se to podeli kurňa to by nebylo špatny ta fotka co tam Jenka vrazil nakonec je suprová 25 ledna v milevsku obejdeš stoly až to bude všechno na motyku a vybere se to. Co :bandit ? Jenda urcite taky přidá tomu se sice nehodí ale basu bude určitě držet !!! Kekoun
vubec vam to nechci rozmlouvat, ale koupit kopyto za 350EUR resp. celej kit vcetne svetel za 600EUR je jedna vec. druha vec je, ze musis jeste najit cloveka, co bude mit cas se patlat s kopytem a naslednym laminovanim :doh

jestli se do toho nekdo pusti, mam muj obdiv :yes ja bych na to nemel cas a nervy...
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

za tech 600 to mate i vcetne svetel :mrk

" Extremely strong and light with kevlar in all mounting points
coming with all the neseccary brackets and pair of lights"

ale tohle http://www.perfect-fairings.com/en/prod ... ng-kit_310 je bez tech doplnku
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

presne jak jsem napsal o prispevek vyse, Jendo :mrk
shantis píše:...ale koupit kopyto za 350EUR resp. celej kit vcetne svetel za 600EUR je jedna vec...
supertenere
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

... lenze k jednej maske jedno svetlo ... a k tej novej ? .... zasa treba dake kupit. A drzak ? ...
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk
Radus88
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus88 »

Tak se mi doma sešli tri rozlámané masky tak jsem z nich složil jednu. a ted už to nechat jenom svařit.-) http://radus88.rajce.idnes.cz/rally_maska
supertenere
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Radus88 píše:Tak se mi doma sešli tri rozlámané masky tak jsem z nich složil jednu. a ted už to nechat jenom svařit.-) http://radus88.rajce.idnes.cz/rally_maska
... tak to si pockam co z toho vyleze .
Radus88
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus88 »

sám jsem na to zvědavý.
vojtik88
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od vojtik88 »

kluci jak vám to dopadlo?? ja byl schodou nahod zase chlastat a seznamil jsem se sklučinou co se takovou vyrobou zabiva
tak jsem mu dodal fotky oco bych měl zajem tj ta rally maska a on my odpověděl že masku mi uděla cca +- 7 až 8 stovek
ale kopyto že by stalo 3500 tisice ,tak se chci zeptat jestly by jste oto měli zajem a mám do toho investovat,nebo mám schanět něco jineho, jenom pro upřesněni nabizel mi to i z karbonu kvuli pevnosti a přikladam foto jeho tvorby
ivan jakeš ktm 450 dakar 2014

p.s vzhledem k cenam co jsou na trhu sy myslim o.k.
Přílohy
img.obrazky.cz.jpg
img.obrazky.cz.jpg (15.85 KiB) Zobrazeno 12693 x
vojtik88
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od vojtik88 »

jooo a jako předlohu jsem dal todle foto
Přílohy
images1.jpg
images1.jpg (7.69 KiB) Zobrazeno 12692 x
images.jpg