GPS - navigace

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

jenik
Site Admin

Re: GPS - navigace

Příspěvek od jenik »

shantis píše:zdarec, neprovozujete tu nekdo GPS navigaci, ktera bezi na operacnim systemu WinCE?
Ja :mrk
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
shantis
Dobrovolný přispěvatel 2020
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

radar píše:jo, já provozuji na WinCE, už jsem si ji celou překopal podle sebe :) ptej se na to co tě trápí :)
poslal jsem Ti soukromou zpravu. diky.
jenik píše:Ja :mrk
nepovidej... :O :D :D

kdo dal, mate nekdo dalsi navigaci na WinCE? potrebuju z vas vytahnout nejaky moudra :)

EDIT: nebojte se, nebude to bolet :mrk
epidem
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epidem »

win mobile....
Flash

Příspěvek od Flash »

mám čínu která pracuje na Windows CE.
lark35AT freebird (je na fotce na předhcozí stránce, ta černo oranžová). mám na ni nahráno iGo Primo. jsem spokojen
If you see the flash, it's already too late ! :-D
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

Flash píše:mám čínu která pracuje na Windows CE.
lark35AT freebird (je na fotce na předhcozí stránce, ta černo oranžová). mám na ni nahráno iGo Primo. jsem spokojen
to mame stejnou :mrk
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
timomas

Příspěvek od timomas »

http://www.chinavasion.com/china/wholes ... Bluetooth/

Zdar borci nasel jsem u cinanku tuhle gps, mate nekdo zkusenosti s koupi , dovozem a clem do cr ? Diky
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

timomas píše:http://www.chinavasion.com/china/wholes ... Bluetooth/

Zdar borci nasel jsem u cinanku tuhle gps, mate nekdo zkusenosti s koupi , dovozem a clem do cr ? Diky
To je novejsi verze od te co mam ja :mrk

Moje GPSka cestovala taky ze zamori, ale nevim jestli z Taiwanu, Ciny nebo odkud. Balicek dostanes na postovni celnici kde zaplatis clo a dph (nebo tak neco). Nic sloziteho to neni a draheho taky ne.
Kdyz se domluvime, muzeme to objednat spolecne :mrk
admin
Flash

Příspěvek od Flash »

sice mam tu starsi, lark freebird 35AT, ale kdybyste objednavali, tak bych mozna sehnal jeste dalsi zajemce (vcetne me) a mohli bychom treba objednat i 10ks ci vic a byla by lepsi cena
If you see the flash, it's already too late ! :-D
timomas

Příspěvek od timomas »

Flash píše:sice mam tu starsi, lark freebird 35AT, ale kdybyste objednavali, tak bych mozna sehnal jeste dalsi zajemce (vcetne me) a mohli bychom treba objednat i 10ks ci vic a byla by lepsi cena

Zdarec my uz ji s Jenikem mame , ale Jenik si musel udelat kurs programovani aby se do ni dostal.nekde tu o tom psal tak se mrkni.
Naposledy upravil(a) timomas dne čtv bře 20, 2014 12:13 pm, celkem upraveno 1 x.
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

timomas píše:
Flash píše:sice mam tu starsi, lark freebird 35AT, ale kdybyste objednavali, tak bych mozna sehnal jeste dalsi zajemce (vcetne me) a mohli bychom treba objednat i 10ks ci vic a byla by lepsi cena

Zdarec my uz ji s Jenikem mame , ale Jenik si musel udelat kurs programovani aby se d :cake o ni dostal.nekde tu o tom psal tak se mrkni.
Zadny kurz jsem nedelal, vse jsem se naucil sam :sun , takze az na .NET a japonstinu ve WOKNECH mu jiz funguje tak jak ma :yes . .NET je dulezity pro OffRoadNavi a japonstinu ani nemusite videt

Do starsi GPSky jsem se taky dostal a prizpusobil jsem si ji, takze proc to neudelat u jine ze :clap
admin
Bobson
Už něco vím
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobson »

cus kolegacci. Chci si pod strom nadelit navigacku, ale vupec tomu nehovim, pouziti asi prevazne do auta hlavne pro polovicku, ale byl bych rad aby sla i na moto (vyjimecne). cenove kolem petky. Mate nejakej tip. Hlavne cemu se vyvarovat a tak. Moc dik
mi5
Zlepšuju se

Příspěvek od mi5 »

Ahoj,
já používám navigaci v tabletu. Odjel jsem s jim celou letošní dovolenou. Je to nexus 7 a opravdu maximální spokojenost.
Fox13

Příspěvek od Fox13 »

Já používám starší odolný (nepromokavý :D ) android telefon LENOVO. Mám v něm SYGIC, IGO8, a aplikaci pro používání OSM (open street map) a maximální spokojenost.
V dnešní době se dají koupit chytré telefony s navigací nebo ji doinstalovat. Nestálo by za to jít touhle cestou??
MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller »

Taky přemýšlím o navigaci. Nejprve jsem chtěl koupit starší Garmin 60csx a pak jsem hledal něco kam se dají nahrát rastrové mapy. Něco se najít dá,ale cesta telefonu se mi zdá jako nejuniverzálnější. Bude se muset vyřešit vodotěsný kryt - vodotěsných telefonů moc není a riskovat, že nějaká krytka nebude správně zasunuta se mi nechce. Nevím jak je to u telefonů s citlivostí přijímače GPS. Máte někdo zkušenosti? Foxi jak jsi to měl se signálem třeba v lese a ještě v údolí?
shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

Čau Bobsone,
jednou z možností je motonavigace. Garmin, Tomtom... Na můj vkus zbtečnej luxus.
Osobně mam nepromokavýho Beckera Z100, jetej mě stál asi 2000 a blbě se schání... Nicméně až na pár nasíracích drobností dobrá navi, přežila drsnou Střední Ásii.

Ještě před Beckerem jsem to řešil obyč autonavigací v nepromokavým pouzdru. Jednoduchý a levný řešení. Například: To by mohla bejt cesta :yes
s.
Odpovědět