Prodloužení plexi

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

Odpovědět
PEPAXTZ
Začínám

Prodloužení plexi

Příspěvek od PEPAXTZ »

Prosím nevíte někdo kde bych koupil prodloužení plexi?
bonnyes
Dobrovolný přispěvatel 2020
Dobrovolný přispěvatel 2020
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení plexi

Příspěvek od bonnyes »

Zdravím Tě Pepčo, pokud chceš koupit nějaké origo vyšší plexi tak popátrej na netu, ale většina z nás si dělá nějaké samo domo udělátka a mě konkrétně se osvědčilo zvednutí (podložení origa plexiskla). Nebude Ti tolik foukat do helmy. Pro inspiraci dej do vyhledávání "zvýšení plexi".
Xtzeto to vyřešil nastavením pléga deflektorem http://atina750.rajce.idnes.cz/Xtezeto
A pak je ještě alternativa si plégo upéct sám viz. "home made štít". Spočívá to ve vytvoření kopyta z pozinku a dle návodu upečeš. Snad jsem Tě trochu navedl, ale pokud budeš jezdit v bordelu, tak si s tím moc nelam hlavu.. dost snadno se při odložení ustřelí :rock
xtezeto
Už něco vím

Příspěvek od xtezeto »

Tato ůprava mě vyšla na pár korun. Origo plexi se mi nechtělo předělávat protože je ještě poměrně zachovalé.Plexi co je na fotkách jsem kupoval u Trávníčka jako turistické,ale ani tak ta výška nebyla dostačující. Jezdím v enduro přilbě se štítkem a je to hodně znát když je ten deflektor spuštěnej. :)
PEPAXTZ
Začínám

Příspěvek od PEPAXTZ »

XTZETO...... mohl by si mi poslat na email podrobnější fotky. pepa158m@seznam.cz děkuji
Odpovědět