Info panel

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

Odpovědět
Vlado
Už něco vím

Info panel

Příspěvek od Vlado »

Nazdar všetci.
V zime by som si rád dorobil na motorku nejaké zariadenie - displej - čo meria teplotu, ukazuje hodiny a meria napätie. Niekde som to videl na nejakom fóre, ale za toho pána to neviem už nikde nájsť (ale aspoň viem že to existuje). Tak ak by som vás mohol poprosiť, ak o niečom takom budete vedieť, alebo to uvidíte, skúste to tu napísať. Z dobíjaním nemám problém, pretože mám robený reglér ktorý utiahne aj 2 tenerky, ale chcel by som mať uvedené fyzikálne veličiny pod kontrolou aj na motorke :)
Vďaka.
masloxy
Zlepšuju se
Kontaktovat uživatele:

Re: Info panel

Příspěvek od masloxy »

ja mam na moto kontrolku rezervy, kontrolku oleja, kontrolku dobijania aj s hodnotou, tiez teplomer zabudovany, a este kontrolku ked sa zape chladic na regleri ale moto mam od otik3ld tak neviem de na to setko prisiel :) skus tu http://www.supertenere.sk/index_regotomaszaystr1.htm
Vlado
Už něco vím

Příspěvek od Vlado »

masloxy píše:ja mam na moto kontrolku rezervy, kontrolku oleja, kontrolku dobijania aj s hodnotou, tiez teplomer zabudovany, a este kontrolku ked sa zape chladic na regleri ale moto mam od otik3ld tak neviem de na to setko prisiel :) skus tu http://www.supertenere.sk/index_regotomaszaystr1.htm
Vďaka za info.
Viem, dá sa to aj takto, avšak priznám sa že až takto sa mi to nechce špičkovať - veci ako kontrolka benzinu a tlaku oleja sa mi zdajú zbytočné. Keď ideš v niekde v teréne v stupačkách, tak aj keby ti začala svietiť nejaká kontrolka, tak si to aj tak nevšimneš a benzín sledujem podľa kilometrov a keď dojde, tak rezerva je dosť veľká na to aby som našiel pumpu... Skôr mi chýbajú tie hodiny ako teplota, napätie a čas. Proste hľadám niečo pekné, aby som nemusel robiť diery do plastov a ťahať veľa káblov. Mimochodom káblovačka pôjde v zime nová - bez konektorov na ráme - mám skúsenosť že veľa problémov vzniká hlavne tam a na kábloch mám na niektorých miestach poškodenú izoláciu.
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

Vim ze to tedy mel Piwell, ale ten motorku daaavno prodal
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
mira008
Už něco vím

Příspěvek od mira008 »

shantis
Dobrovolný přispěvatel 2020
Dobrovolný přispěvatel 2020
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis »

cus,
ja to mam takhle:
Obrázek
Obrázek
je to i s roadbookem a je to chyceny na 'leseni', kterym jsem prizvednul plexi :bandit
ten pristroj je tohle, prisel me asi na 400,- ale ted uz je tezky to koupit. vseobecne uz se tyhle veci moc neprodavaji, jelikoz moderni auta maji palubni pocitace vestaveny.
jo, a neni to vodotesny, takze po zmoknuti nechat ususit :D
Wiblyz
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wiblyz »

No chytit ten roadbook na TT bude jednoduchy, ale zakreje to na masine prakticky vsechno. Rally maska je x tisic, uz jsme s Foxem na nejaky narazili, takze tohle reseni bych zatim odlozil. Tak to vidim na prekryti origo tacha a digi misto nej.
Yamaha TT600S 4LW 1996 in white and blue
MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller »

Já už mám cca 12let Shita a slouží pořád. Ještě se dá koupit na http://shop.fkt.cz/digitalni-teplomer-3-v-1+dp91957/ ,ale už má trochu očesané funkce.
Foto
http://img.motorkari.cz/upload/images/d ... pg?2447823
Odpovědět