Rallye zadní blatník

Adventure doplňky na XTZ

Moderátor: Malý Venoušek

bonnyes
Dobrovolný přispěvatel 2020
Dobrovolný přispěvatel 2020
Kontaktovat uživatele:

Re: Rallye zadní blatník

Příspěvek od bonnyes »

Buduj dál. Jsem zvědav jak se prokoušeš s tím zadním světlem a značkou. Originál zadní světlo se moc nehodí. Hledal jsem světlo, které paticí nezasahuje do zadní plochy světla. Tak aby už blatníčkem procházel jen kábl. Přeji hodně zdaru. :yes
jura
Už něco vím

Příspěvek od jura »

Nad tím jsem už taky přemýšlel.. zatím to vidím dost růžově, možná spíš naivně :D.. mám za to, že bordel se zespodu na blatník lepí jen ve směru točení zadního kola. V místě, kde bude z blatníku čouhat světlo to bude tedy zespoda. Pod světlo uvnitř blatníku bych dal destičku kolmou na směr stříkajícího bláta, Umístěnou tak, aby se patice nešpinily a zároveň šly vcelku pohodlně vyjmout. Jak to bude fungovat se ukáže až naostro. Každopádně i když se to může zdát jako blbá myšlenka, tak bych to rád vyzkoušel, rád bych to měl plug and play, aby koncový uživatel nemusel nic řešit.

..Máš v plánu jezdit ještě před Vaším výletem v nějakém pořádném čurbesu ? Že bychom to nakonec udělali tak jak jsme se domlouvali. Já na testování nemám moc čas. Zesiluju rám, předělávám předek na yamahu WR a do toho všeho ještě práce a sraní se po večerech a svátcích s karbonama, nakonec budu rád, že vůbec stihnu v létě albánii.
jura
Už něco vím

Příspěvek od jura »

Malý update, zatím neořezaný.

Obrázek

Pokud se náhodou rozhodnete něco patlat z karbonu či karbon - kevlaru, tak rozhodně zvolte tkaninu typu kepr. Jednak líp zabíhá do rohů, ale hlavně na ní není tolik vidět například to, když si sycením pokřivíte vlákna.. tak jako se to stalo mně :)

Edit: Ochranu patic zadního světla před stříkající vodou jsem se nakonec na popud Bonnyese rozhodl vyřešit jinak než nějakou odraznou destičkou. Ochrana před stříkající vodou bude 100 %. Nechte se překvapit :)
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

jura píše:Malý update, zatím neořezaný.

Obrázek

Pokud se náhodou rozhodnete něco patlat z karbonu či karbon - kevlaru, tak rozhodně zvolte tkaninu typu kepr. Jednak líp zabíhá do rohů, ale hlavně na ní není tolik vidět například to, když si sycením pokřivíte vlákna.. tak jako se to stalo mně :)

Edit: Ochranu patic zadního světla před stříkající vodou jsem se nakonec na popud Bonnyese rozhodl vyřešit jinak než nějakou odraznou destičkou. Ochrana před stříkající vodou bude 100 %. Nechte se překvapit :)
Pekne :yes , z ceho jsi delal kopyto?
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
jura
Už něco vím

Příspěvek od jura »

jenik píše:
jura píše: Pekne :yes , z ceho jsi delal kopyto?
Montážní pěna, trocha laminátu a kýbl kitu.
Odpovědět