námaha TTR prodej_Flash

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Odpovědět
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

námaha TTR prodej_Flash

Příspěvek od Flash »

Zdravím chlapáci,
opět procházím garáží a je mi TTčka líto, nicméně na něm již 6 let a vůbec na něm nejezdím (2x za rok vyjedu na hoďku a půl okolo komína). Prodej mne netrápí ale kdyby někomu sloužila lépe než mne, tak ji nechám. Nemám to nikde na inzerci a ani to neplánuju dávat-je to srdeční záležitost.

Yamaha TT-R, rok výroby 1999, (červeno-bílá kombinace) původem z Němec, v Čechách třetí majitel.

Vše plně funkční, kosmetika nic moc ale po technické stránce nenajdete lepší TTčko v republice (chvástám se ale vím o čem mluvím)
Na motorce proběhla kompletní generálka za 51.000,- Kč (motor, podvozek) v roce 2016, od té doby najeto podle počítadla MTH asi 9 mth
Můžu doložit seznamem dílů s cenovkama, starejma dílama, nějaké foto generálky taky mám a i informací kdo mi servis dělal (Radůz, zakladatel Offmoto forka kterej už dělal víc jak 50 TTček a určitě řekně že tak rozsáhlou generálku ještě nedělal, navíc on má podobný seznam v papírech co kdy dělal a za kolik takže se to dá 2x ověřit)

cenovku bych si představoval okolo 80.000,- Kč (vím že to je dost, ale ty prachy v tej motce fakt jsou). Za 60-70.000 se teď prodávaj bez většího servisu. Je to ale o domluvě. Kdy to někoho zaujme ať mne kontaktuje
kdo mne zná tak ví že jsem motorky měl vždycky pěkný a dostávaly co mají dostat :-)

foto TTRka jak asi vypadá
pár fotek z generálky
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

Re: námaha TTR prodej_Flash

Příspěvek od Flash »

kdyby někoho zaujalo stav je stejný. od loňského roku kdy jsem dával příspěvek jsem najel rovnou 0 hodin a 0 kilometrů
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

Re: námaha TTR prodej_Flash

Příspěvek od Flash »

nikde to inzerovat nehodlám zatím. jen pro kluky tady
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Odpovědět