KEDO Acessories

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Odpovědět
madylko
Vím čím dál tím víc

Re: KEDO Acessories

Příspěvek od madylko » čtv lis 21, 2013 10:53 am

mamlin píše:
shantis píše:Vasku, ty priruby (1 par) jsou u KEDO za cca 320,- penez, takze kdyz uz by neco objednaval, KEDO je jasna volba :mrk samotny to samozrejme nema cenu, postovny je 20EUR :angry
http://www.kedo.com/products/30918.html
Ale příruby bych raději objednal s někým z Kedo, cena 533 za kus a nebo 350 za pár mluví za vše.)
Tak určitě :yes

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » čtv lis 21, 2013 11:44 am

Tak já jsem pro sichr teď vymontoval z karbců sytičové jehly,a nestačím se divit.jehly jsou totálně v :moon a to jsem je loni před sezonou měnil :S .takže jejich životnost počítám do 20tis km. :cry
Takže pokud se někdo ujmul té objednávky tak bych poprosil nové 2 sytičové jehly a 2 těsnění na jehly.
Děkuji velice. :yes

shantis
Dobrovolný přispěvatel 2018
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » čtv lis 21, 2013 2:46 pm

mamlin píše:
shantis píše:Vasku, ty priruby (1 par) jsou u KEDO za cca 320,- penez, takze kdyz uz by neco objednaval, KEDO je jasna volba :mrk samotny to samozrejme nema cenu, postovny je 20EUR :angry
http://www.kedo.com/products/30918.html
Ale příruby bych raději objednal s někým z Kedo, cena 533 za kus a nebo 350 za pár mluví za vše.)
tech 533,- je taky za par - kdyz najedes mysi na ikonku Obrázek, zobrazi se Ti komentar "Set of 2. Please allow 7 days."

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » pon lis 25, 2013 6:50 pm

Tak pánové jak to domluvíme? :time
vypadá to že už nikdo nic nechce.takže pokud dobře koukám tak jsme čtyři madylko 2ks sytičová jehla + 2ks gumička k jehle
mamlin 2ks příruba karburátoru
muzzy 2ks jehla 2ks komín ??????
peto ???????
máte někdo zkušenost s takovou objednávkou?že už by jsme to konečně objednali?tak co???kdo se toho ujme?neumím vůbec anglicky a peníze do ciziny také neumím poslat.v tomto směru jsem uplný outsider. :S

bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes » pon lis 25, 2013 7:51 pm

Madýlko trochu ti to tu zaseru. Jen chci upozornit na jednu věc z posledni objednávky z Keda. Když jsem dával karbece do cajku, tak mi v obsahu krabic něco nesedělo. Vúbec jsem netušil kam dát to černé tesnění v průměru cca 4 mm smotané do klubíčka.
Těsnění jsem vyndal z obalu na kterém byl nápis Haribo. Vole, lékořicovej pendrek..

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » pon lis 25, 2013 8:22 pm

:D :D :D Láďo fakt si mě pobavil. :D a pendrek byl dar od Shantise :yes ,nebo ti ho tam nechali na posilněnou tvé hodné dětičky? :rofl :chuckle :rofl

shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » úte lis 26, 2013 10:52 am

to byl darek od KEDO. kdyz jsem si pred rokem objednaval sadu na repas karbecu, tak to tam taky bylo a taky jsem cumel jak chleba z tasky, co ze to vlastne je... :rofl
Vasku, az se domluvite, kdo a kolik toho budete objednavat, klidne Ti s objednavkou pomuzu :yes

mamlin
Zlepšuju se

Příspěvek od mamlin » úte lis 26, 2013 10:55 am

bonnyes píše:Madýlko trochu ti to tu zaseru. Jen chci upozornit na jednu věc z posledni objednávky z Keda. Když jsem dával karbece do cajku, tak mi v obsahu krabic něco nesedělo. Vúbec jsem netušil kam dát to černé tesnění v průměru cca 4 mm smotané do klubíčka.
Těsnění jsem vyndal z obalu na kterém byl nápis Haribo. Vole, lékořicovej pendrek..

ještě že jsi od Keda nedostal třeba reklamní tričko:)))) dost těžko by jsi ho nacpal do karbce:))))) Možná do nádrže:))))

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » úte lis 26, 2013 12:45 pm

shantis píše:to byl darek od KEDO. kdyz jsem si pred rokem objednaval sadu na repas karbecu, tak to tam taky bylo a taky jsem cumel jak chleba z tasky, co ze to vlastne je... :rofl
Vasku, az se domluvite, kdo a kolik toho budete objednavat, klidne Ti s objednavkou pomuzu :yes
Díky Franto. :yes asi to budu potřebovat,páč se k tomu nikdo nemá,a já už mám druhej tejden zdemontovaný karbce na ponku a to mě trochu znervoznuje :cry .napíšu všem sz a poprosím tě tedy o pomoc.ty by si byl schopen mím jménem a mou adresou vytvořit objednávku?když by zboží dorazilo ke mě tak už bych to klukům rozeslal.jen pořád nevím jak s těmi penězi.
Děkuji za tvou vstřícnost. :yes

shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » úte lis 26, 2013 1:48 pm

no problema :yes vice info mas v SZ...

shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » úte lis 26, 2013 2:23 pm

kdo by potreboval KEDO katalog v PDF, muzete si je stahnout na odkazech nize. bud celej katalog v jednom souboru tady nebo jednotlivy kapitoly:

General information (1.1 MB) - General catalog information, simplification of type designations and KEDO storys
Tuning (20.6 MB) - Optimization of air filter, carburator, engine and ignition
Oil Circuit (16.5 MB) - Oil curcuit supplies, oil hoses, coolers and accessories
Intake (11.4 MB) - Air filters, carburators, fuel petcock and accessories
Engine (30.0 MB) - Camshaft, valves, piston, clutch, transmission, oil filters, gaskets and accessories
Exhaust (11.3 MB) - Header pipes, exhaust mufflers, gaskets and accessories
Drive (12.5 MB) - Chains, sprockets and accessories
Brakes (9.1 MB) - Brake-disks, -pads, -hoses, brake light/clutch switch and accessories
Chassis (18.0 MB) - Shock absorbers, springs, swing arms, bearings, hubs, spokes, rims, wheel kits, crash bars, center stands, fork boots, handlebars and accessories
Wheels & Tyres  (8.3 MB) - Tyres, inner tubes, tyre pressure gauge and accessories
SR/XT Classic (35.2 MB) - Classic and reconstruction accessories, OEM parts
Offroad  (2.3 MB) - Offroad and SuperMoto accessories (plastic parts)
Bodywork (9.7 MB) - Fairings, screens, fenders, chain guards, licence plate holders, protectors
Controls & Cables (13.1 MB) - Mirrors, instruments, speedo/tachometer, GPS/NAV-bracket, lever, grips, control cables
Travel (7.2 MB) - Cases, bags, racks, tank bags
Electric (20.8 MB) - Head and taillight, headlight brackets, indicators, switches, batteries, spark plugs, generator, cables and accessories
Garage (7.9 MB) - Garage equipment, cleaner, rust treatment, paint care, screws,service manuals, tuning books
Fanshop (3.4 MB) - Stickers, park signs, DVD, art print, keyfobs, pins, mugs, shirts
Service Data (143 KB) - Most important set-up and fitting data
Terms of trade & order (399 KB) - Terms of trade and order, shipment and postage information
Index (English) (93.8 KB) - Table of content (English)
Index (German) (110 KB) - Table of content (German)
Le Beau Special (272 KB) - Information about our Le Beau project (designed by KEDO)
Mallory Special (2.5 MB) - Information about our Mallory project (designed by KEDO)
D-Track Special (2.6 MB) - Information about our D-Track project (designed by Jens vom Brauck & KEDO)
B-Track Special (719 KB) - Information about our B-Track project (designed by Jens vom Brauck & KEDO)

peto
Zlepšuju se

Příspěvek od peto » úte lis 26, 2013 4:03 pm

Už som napísal madylkovi že čo chcem. Rozmyslam nad sytič ihlami a prirubami to ešte uvidím podla rozpočtu.

Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy » úte lis 26, 2013 6:10 pm

Já odkládám objednávku až po novém roce.Bude se toho dělat na moto víc jak to tak vypadá takže to pak spláchneme najednou.Přesto dík všem zúčastněným za snahu.

peto
Zlepšuju se

Příspěvek od peto » úte lis 26, 2013 7:30 pm

počkej kamo šak to možeš namontovať aj indy nie cez zimu... aj na leto :D

peto
Zlepšuju se

Příspěvek od peto » úte lis 26, 2013 7:45 pm

eščte jednaotázka muzsim objednavať aj tie gumicky ked menim sytičove ihly ? ak ich nevimenim ako sa to prejavi ? a vlastne niesu ani sytičove ihly niako velmi opotrebovane. Ako a na čom sa to prejavi okrem studených štartov s ktorými som velmi spokojný ? inak menim šecko ostantne v karbeci.

Odpovědět