Spotreba

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Odpovědět
Uživatelský avatar
MotoTraveller
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 964
Registrován: sob čer 28, 2008 8:52 am

Re: Spotreba

Příspěvek od MotoTraveller »

KLUCI NEBLBNĚTE SEZONA PRÁVĚ ZAČÍNÁ :) CHATAŘI OPOUŠTĚJÍ SVÉ CHATY A HOUBAŘŮM TAKÉ ODZVONÍ. BUDE VOLNÝ LES A LOUKY :jedu1
rankiler
Začínám
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 12, 2013 7:22 pm
Bydliště: Hostomice okr.Beroun

Re: Spotreba

Příspěvek od rankiler »

Díky za lehké uklidnění.Čeká mě to tedy příští sezonu super.Mám něco okolo 3 tis.
Uživatelský avatar
peto
Zlepšuju se
Příspěvky: 388
Registrován: pát srp 31, 2012 8:53 pm
Bydliště: Považská Teplá

Re: Spotreba

Příspěvek od peto »

mmm. A teraz ma napadlo, kým su nie kominky ešte celkom v prdeli, dať tam ihly povodne aby sa kominky nevybuchali. možno to bude na kokos ale za pokus to stojí si myslim. A ozik dajte vedet, čo a jako.
Uživatelský avatar
shantis
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 2397
Registrován: sob lis 15, 2008 6:18 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba

Příspěvek od shantis »

Peto, asi by to nemuselo bejt marny. co pozoruju, tak odchazi castejc kominy nez jehly.
dobra myslenka :yes
Uživatelský avatar
peto
Zlepšuju se
Příspěvky: 388
Registrován: pát srp 31, 2012 8:53 pm
Bydliště: Považská Teplá

Re: Spotreba

Příspěvek od peto »

skusim to tam prdnut a uvidím, teoreticky by ihla nemala byť len vybrusena ale už vyleštená čiže by nemala vidierať komín... tot teoria, prax overím...zatial zdar :rock
Uživatelský avatar
supertenere
Všeználek
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 09, 2007 5:38 pm
Bydliště: Myjava - Slovensko (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba

Příspěvek od supertenere »

peto píše:skusim to tam prdnut a uvidím, teoreticky by ihla nemala byť len vybrusena ale už vyleštená čiže by nemala vidierať komín... tot teoria, prax overím...zatial zdar :rock
Ani to neskusaj ... rovno to cele vymen (ihly + kominky)
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk
Uživatelský avatar
peto
Zlepšuju se
Příspěvky: 388
Registrován: pát srp 31, 2012 8:53 pm
Bydliště: Považská Teplá

Re: Spotreba

Příspěvek od peto »

.
Naposledy upravil(a) peto dne ned zář 28, 2014 12:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
peto
Zlepšuju se
Příspěvky: 388
Registrován: pát srp 31, 2012 8:53 pm
Bydliště: Považská Teplá

Re: Spotreba

Příspěvek od peto »

supertenere píše:
peto píše:skusim to tam prdnut a uvidím, teoreticky by ihla nemala byť len vybrusena ale už vyleštená čiže by nemala vidierať komín... tot teoria, prax overím...zatial zdar :rock
Ani to neskusaj ... rovno to cele vymen (ihly + kominky)
kámo čítal si príspevky pred týmto ? :)
Uživatelský avatar
supertenere
Všeználek
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 09, 2007 5:38 pm
Bydliště: Myjava - Slovensko (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba

Příspěvek od supertenere »

peto píše:
supertenere píše:
peto píše:skusim to tam prdnut a uvidím, teoreticky by ihla nemala byť len vybrusena ale už vyleštená čiže by nemala vidierať komín... tot teoria, prax overím...zatial zdar :rock
Ani to neskusaj ... rovno to cele vymen (ihly + kominky)
kámo čítal si príspevky pred týmto ? :)
... nie ... ja som tu novy ! :tmi
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk
madylko
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 912
Registrován: pát úno 17, 2012 10:33 am
Bydliště: Velichov 108

Re: Spotreba

Příspěvek od madylko »

MotoTraveller píše:KLUCI NEBLBNĚTE SEZONA PRÁVĚ ZAČÍNÁ :) CHATAŘI OPOUŠTĚJÍ SVÉ CHATY A HOUBAŘŮM TAKÉ ODZVONÍ. BUDE VOLNÝ LES A LOUKY :jedu1
Dave taky už jsem nachystal zimní pořádnej stroj :heart .Jawička moje endurovitá je připravena na brázdy po lesích a místních kypách :rock .Tenerce leží vykuchaný karbece v práci na ponku a nehodlám laborovat ze starýmy jehlamy :shake .i ty jsou ošoupané :ne .nejsem v žádným presu jako byl Bonnyes při oběvení této závady :head .takže si bud počkám na nový karbece nebo na nový díly. :smoke
madylko
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 912
Registrován: pát úno 17, 2012 10:33 am
Bydliště: Velichov 108

Re: Spotreba

Příspěvek od madylko »

bonnyes píše:Tak se mi ozval Karsten Šlitr. Zatím jsem jenom naťukl oč jde a už nabízí nějakou kompenzaci. Tušim, že s klukama bude řeč.
Panu Kedovy zatím napíšu poděkování za zájem o řešení věci, s tím , že mu zašlu poškozené komíny s jehlama, ať si na nich udělaj nějaký zkoušky.
Kdo bude chtít tuhle věc řešit, tak hoďte jehli s komínama do obálky a zašlete na mou adresu. Zkuste popsat chování mašiny a při kolika km jsou odrbaný.

Vladimír Uttendorfský
Blšany u Loun 43
Louny 440 01

Zatím na první ránu navrhuje kompens nové za půlku, nastřelil aniž by věděl bližší okolnosti- to se cení! Za půlku se nespokojím, ale jsem rád, že komunikujou.
Dnes jsem si byl vyzvednout u kamose ty Kedo dily,zabalim je do obalky :mail a poslu ti je Lado na tvou adresu.Jinak velke diky za to co jsi pro to udelal. :yes


Hi Mr Uttendorfský,
we are sorry for having problems with one of our products.
Since we have no problems with those kits - regardless we cannot exclude that something was faulty with those kits - we can offer you to send four of those kits 94020 for half the price.
Pls let us know how to proceed.
Best regards

Carsten Schlüter
KEDO-Team




Dobrý den pane Uttendorfský,
Omlouváme se za potíže s jedním z našich produktů.
Vzhledem k tomu nemáme žádné problémy s těmito kity - bez ohledu na to nemůžeme vyloučit, že je něco vadné s těmito kity - můžeme nabídnout poslat čtyři z těchto sad 94020 za poloviční cenu.
Prosím dejte nám vědět, jak postupovat.
S pozdravem

Carsten Schlüter
KEDO-Team
madylko
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 912
Registrován: pát úno 17, 2012 10:33 am
Bydliště: Velichov 108

Re: Spotreba

Příspěvek od madylko »

Tak to vypada ze text uz se mi tam nevesel.
Dnes jsem si vyzvedl u kamose ty Kedo dily,zabalim je do obalky a odeslu je na tvou adresu Lado.Jinak velke diky tobe za to ze to takhle paradne koucujes. :yes
Uživatelský avatar
peto
Zlepšuju se
Příspěvky: 388
Registrován: pát srp 31, 2012 8:53 pm
Bydliště: Považská Teplá

Re: Spotreba

Příspěvek od peto »

Chlapi dnes som to rozobral že idem čistiť karbece lebo mi tam niečo spadlo a cele som ich rozobral že idem čistiť a čo nevidím ?! Sytičové ihly su po 300km ako tie povodne, čo som odtial vytiahol tie 20 ročne. :/ kua vypada to že neboli nahovno len tie ihly a kominky... jak u vás ?
predy24
Zlepšuju se
Příspěvky: 237
Registrován: úte kvě 07, 2013 5:44 pm

Re: Spotreba

Příspěvek od predy24 »

pri tych ihlach syticovych ide hlavne o to gufero co je okolo , ak nemaju ten spic to az tak nevadi
madylko
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 912
Registrován: pát úno 17, 2012 10:33 am
Bydliště: Velichov 108

Re: Spotreba

Příspěvek od madylko »

Tak to se schvalne podivam take.karbece mam uz nekolik tydnu rozhozene na ponku.a stejne jako jsem daval na jare nove jehly a kominy tak jsem tam dal i nove syticove jehly a gufera.
Odpovědět