Mati a jeho XTZ

Vaše naše i cizí fotky, prostě všechny možný i nemožný fotky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mati
Zlepšuju se
Příspěvky: 276
Registrován: úte led 10, 2012 12:12 pm

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od Mati »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mati
Zlepšuju se
Příspěvky: 276
Registrován: úte led 10, 2012 12:12 pm

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od Mati »

tak mám před sebou první závod :D

Obrázek
Uživatelský avatar
Mati
Zlepšuju se
Příspěvky: 276
Registrován: úte led 10, 2012 12:12 pm

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od Mati »

byli jsme potrénovat...
Maty
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od jenik »

kde jste to byli?
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
Mati
Zlepšuju se
Příspěvky: 276
Registrován: úte led 10, 2012 12:12 pm

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od Mati »

Jeníku, v Polsku, v Bogatyni, za kilo můžeš lítat kde chceš.
Pardál tam bude pořádat jeden ze závodu Mastodont CUPu.



..taky bych chtě v šedesáti takhle skákat :clap

jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od jenik »

To aby me tam nekdo vytahnul :)
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
Mati
Zlepšuju se
Příspěvky: 276
Registrován: úte led 10, 2012 12:12 pm

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od Mati »

jedno nesestříhané...není čas.....naštěstí se jezdí..

Maty

Uživatelský avatar
Mati
Zlepšuju se
Příspěvky: 276
Registrován: úte led 10, 2012 12:12 pm

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od Mati »

...jedno video z loňského Rumunska....

Maty

jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od jenik »

Mati píše: ned dub 09, 2017 8:49 pm ...jedno video z loňského Rumunska....

Maty
To s tim zaparkovanym zadnim kolem pod vodou je dost dobry :)
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
Mati
Zlepšuju se
Příspěvky: 276
Registrován: úte led 10, 2012 12:12 pm

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od Mati »

Malá ochutnávka Mastodont CUPu...
Byli i borci na Tenerach...

Jak budu mít víc i video, dám vědět....

Akce se podařila....

Maty

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mati
Zlepšuju se
Příspěvky: 276
Registrován: úte led 10, 2012 12:12 pm

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od Mati »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od jenik »

ufff, to neni louze to je rybnik, kterym jsi projizdel!
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od Radus88 »

parádní stroje? tam byli jen češi?
Uživatelský avatar
shantis
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 2397
Registrován: sob lis 15, 2008 6:18 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od shantis »

Akce to podle fotek byla asi hodně veselá :D
S dovolením sem hodim kratší report od vítěze, Honzy Žlábka.
s.
Sedíc v čekárné Vinohradské nemocnice si říkám, že jsem dlouho nenapsal žádnej report... Takže se vřátíme o den a půl zpátky, na start Mastodont Maratonu ´17!!!
Pojede se 2x 3 hodiny, pokaždý v jiném směru... Trať má asi 31km... Start je LeMans... To bude prdel... Poslední vteřiny do startu, Pardál máva Rockway vlaječkou a startuje naše první tříhodinový utrpení... Jenom nevychytal to, že když bude stát uprostřed, tak ho ušlapem jak zběsilé fanynky Justina Bíbra... Neměl se motat... Běžim, startuju, ale Václav Horký je o něco rychlejší... První výjezd vyjede tak maximálně 10 lidí a pak se to ucpe... To ovšem není náš problém, protože my, na rozdíl od jiných máme v hlavě vygumováno... Nicméně hned za výjezdem Vencu zradí adheze jeho pryží (mokrý klády moc gripu nemaj :)) a padá... Objíždím ho a později na konci prvního kola zjišťuju, že ujel 500m, nabil so držku a prorazil nádrž... Smůla... Nasazuju tempo hodné Kobry11 (vražedné!!!) a dělám si náskok... Jedu zhruba 15 minut a najíždím na Téčko, doprava dolů na panelku... Profesionálně řežu zatáčku přes trávu (nejsme na okruhu, tady se přece na corner cutting nehraje), akorát mi nedochází, že ty panely jsou asi o 20 čísel vystouplý... Naložíno už asi 35kmph a sebralo mi to motorku... Letím, kutálim se a pozoruju eReSo jak se po těch panelech sune kolama nahoru... Bolest jako kráva... Dopadnul jsem nějak úplně blbě na pravou ruku (když jsem padal do leva :)) a nejsem schopnej umáčknout ani podělaný tlačítko startéru... Zvedám motorku a hledám škody... Z levýho víka kape olej, ohnutá stupačka a na zadním kole chyběj nějaký dráty... To bude dobrý, řidítka jsou rovný...Opravuju co se dá a sedám na motorku... To jsem zvědavej, jestli s tou hnátou ujedu alespoň jedno kolo, protože řidítko neudržim a plyn nepřidám, už vůbec... To je radosti... Bych se na to vysral... Zajímavý je, že mě ještě nikdo nedojel (později, když jsem viděl video, ze startu, tak se nedivim... Takovej Jan Dufek aka žlutej špunt :D)... Neřešim a ploužím se vesele kupředu... Časem to trochu otupí, ale pokaždý, když vymetu nějakou jámu nebo ten dvouset kilovej krám zvedám, se to zas rapidne zhorší... Ještě během prvního kola potkávám party bludiček... No jak se někdo dokáže ztratit, když jede podle fáborků nevím, ale hraje mi to do karet... Pak celý druhý kolo na pohodu... Krom toho, že to pořád bolelo jak sviň :D... Na začátku třetího mě předjíždí Čibus... A je to tady... Jsem v prdeli a musim začít tahat.. Chjo... Naštěstí (teda jak pro koho) padá po chvíli ze svahu někam do křoví a já ho tam zbaběle nechal... Pak jsem zjistil, že byl o kolo zpátky... Jsem prostě kokot... Během třetího už předjíždím celkem dost lidí o kolo zpět... Míjim Dufína a partičku, která stojí u nějaký bouračky, kde to kluka rozházelo někde na vytvrdlejch kolejích... Netvářil se te úplně v pořádku (pět žeber a propíchlá plíce... Fuj!!!) Čtvrtý dojíždím s vypětím sil :D (to určitě)... Jen ke konci cejtím něco ve stupačkách, že se tam neco vrklá... Přitom když jsem to kontroloval, tak chybělo pořád jen těch pět drátů... Dojíždím první tři hodiny a někdo ke mě přijde a řiká ,,Vole tobě to zadní kolo pěkně šmajdá...,, řikám ,,Jo?? Nepovídej...,, a zjišťuju, že je na kole tak pět cenťáků vakl... No prostě do sraček rozpletený... Nechápu, že to takhle jelo... :D kokot!!! Okej... Je dvě hodiny pauza a úkol je jasnej... Dát do kupy sebe a motorku... V ambulanci zevluju ibalginy a hážu je do sebe... Tak to by bylo... Chvíli se snažím dotahovat dráty, ale je to marný... Je to celý plný bláta, dráty zohybaný... Koukám po depu a hledám nějaký baworáky... A hele, tamhle je taková čistá jedenáct pade, ani není špinavá... Ten určitě nezávodí, má na tom krásnou novou E-09... Ten se určitě, přetrhne, aby půjčil největšimu imbecilovi na závodech kolo ze svojí leštěnky... No dalo to hodně práce a přemlouvání... :) Velký díky Miroslav Tichý!!! Stačí už jen zalepit epoxidem víko, zkouknout vzduchovej filtr, protože to chvílema běželo na jeden a dolejt nějakej olej do motorky... Něco přece jen tím víkem zmizelo... Nakonec jsem vyzevlil 0,75l 10W-50 od Jiri Kalat a 0,75l 10W-60 od Milos Miloš Golka... Tak přemejšlim od koho jsem si něco nepůjčil :D... Jěště checkuju vzducháč a hurá na start s touringovou bezdušovkou fouklou na dvě atmosféry :D... Tentokrát neběžíme... Jedna, omezovač, dva, E-09, motokros hadr, vedu závod... Ibalgin funguje úžasně :) Po chvilce potkávám na úzký pěšince v protisměru Daniel Branný (ten vocas tak moc bloudil, že skončil na druhý straně hranic, v nějaký vesnici asi 30 km daleko s píchlou gumou na dětským dnu :D (sorry, ale to nešlo neříct kámo :))) a týpka na LC4... To bylo dost těsný...Jedu asi 15 minut a dochází mi, že jsem se nestihnul vlastně ani vychcat :D no tak se holt zastaví na čůrání no... Slyším motorku... Narychlo zapínám kalhoty a jedem :D Kluk na Afě (neví někdo jak se jmenuje???) jede fakt pěkně... Chvíli jedu první já, chvíli on... Podle toho jak kdo přejede křižovatku... Jedu za ním po takový krásný kesní cestě, dá se to fakt pálit... Máme namotáno tak 70... Pak nadejde ,,TY PÍÍÍČO!!!,, moment... V těch 70ti mu pod kolo skočil srnec... Ani nestačil zareagovat, žádný brzdový světlo nic... Vypadalo to, že stráví zbytek života v kotrmelcích... Afa šla naštěstí úplně mimo něj asi jednou přes boudu... Na brzdy, ,,zahazuju,, RS a běžím k němu, jestli je v pořádku... Je mi řečeno, ať chvíli počkám a radši jdu chcípnout motorku z který chcal benzín... Tak dobře... Chvíli tam něco řešíme a pak mě posílá dál... To byl dobrej masakr... Doslova... Dojíždím první kolo, druhý, třetí... Do čtvrtýho se mi už vůbec nechce, protože nemám v pravý ruce vůbec sílu na to udržet plynovou rukojeť... Pořád mi proklouzává, tak přehnatávám... Jedu čtvrtý a fakt nemám vůbec motivaci tahat... Vím, že mám náskok minimálně 20 minut, takže když na mě mává Tinous HPenduro jestli nemám šestku imbus, stavím a ochotně půjčuju... V tom se prožene Galbáč... Ten je vlastně teoreticky těch 20 minut za mnou... Skáču na motorku a jedu za ním... Jen si ho hlídám... Sice mi hlavou běhá to, že bych ho měl spíš dojet a předet, ale nemá cenu zbytečne riskovat, že jo... Už je to jen pět kiláků do cíle, tak co se může posrat... Najednou vymetu díru, jako každou jinou a rána... Hmmm... Je to v hajzlu... Odskočila mi zadní guma si říkám, protože je motorka tak o 5 čísel níž... Najednou si to sedne ještě víc a já slyším jak drapák o něco dře... No už se to i zastavilo... Slejzám, za mnou kouřivá clona a koukám, že guma je nafouklá a chyběj jí nějaký špunty... :D zjišťuju co to teda vlastně di prdele bylo, a ty krááávo... Se mi zlomil tlumič??? Sorry jako (hashtagAndrej) 5 kiláků, před cílem??? Jako že jsem zkurvil takovejch věcí a pak nedojedu?? To si už ze mě nekdo dělá prdel... :D Pobíhám kolem motorky zmatenej jak lesní včela a nevím jestli do toho mám začít kopat nebo brečet... To nevymyslíš... Přijede Tinouš a dokonce mi nabízí, ať to dojedu na eho hp2... To by asi neprošlo... Přijíždí Doc Ladislav Zoula a ptá se estli nechci vzít na kurtu... To by ale nevyřešilo to zadní kolo... Nevim... Přijíždí Martin Portele a ptám se ho na kurtu... Má... Jde se něco vymejšlet... Motorku hodíme na bok, a přitahuju tlumič (spís to co z něj zbylo) co nejvíc dopředu aby se tím pahejlem opíral o kejvačku... :) celkem rychlooprava... Normálně to funguje :) jupí!!! Krásně to dojelo do finiše!!! Pipo nechápe :) já vlastně taky ne :) K nezaplacení byl Míra když viděl, co jsem provedl s jeho zadní gumou... Nic neřekl a odešel... Nakonec to stačilo... Krásný první místo celkově... Radost mám z cen... Krasná nová karbonová helmička :) Je pravda, že kdybych si jí šel koupit do obchodu, tak mě to vyšlo o dost levněji, ale nebyla by to taková sranda... Velký dík patří všem, co se přetrhli aby mi pomohli dostat tu mojí úžasnou herku do cíle :) Samozřejmě Viktor Lacman za organizaci a duu Jitka Jitule a Hanka Folwarczna za supr fotky...Já doufám, že se za rok zase sejdem a já se budu moci pokusit obhájit vítězství :) Jo a neni to zlomený... Jen naražený :D
Uživatelský avatar
Mati
Zlepšuju se
Příspěvky: 276
Registrován: úte led 10, 2012 12:12 pm

Re: Mati a jeho XTZ

Příspěvek od Mati »

Radus88 píše: pon čer 12, 2017 8:46 am parádní stroje? tam byli jen češi?
Bylo i pár němců, bohužel jsem byl jediný německy mluvící čech, takže jsem
je měl furt za prdelí .......
Maty
Odpovědět