Také jezdíte na špagety :)?

Podělte se s ostatními o zkušenosti
Wiblyz
Všeználek
Příspěvky: 1224
Registrován: úte srp 12, 2008 10:25 pm
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Také jezdíte na špagety :)?

Příspěvek od Wiblyz »

TT to cerpadlo nema, ale kdyz mas malo benzinu v nadrzi, tak by se hodilo. Na rezervu uz to nechce poradne chytat a pak musis masinu naklanet, aby stekl poradne benzin do karbecu.
Yamaha TT600S 4LW 1996 in white and blue
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Také jezdíte na špagety :)?

Příspěvek od jenik »

Muzzy píše:Wiblyz a ty tak čerpadlo máš nebo díky té malé nádrži ne?

Zkusím pohledat jak má být zapojené a vyzkouším jestli funguje.Předpokládám ale že když je vyřazené že funkční nebude a také že je stejně tak neopravitelné jako u ST,že.
takhle podle fotek vypada stejne, ale fotky jsou dost spatny. Uz je to hodne dlouho, ale myslim ze jsem u 1VJ ho mel taky, ale je to tak 1:1.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Také jezdíte na špagety :)?

Příspěvek od jenik »

jooo a kdy jsi tam chtel dat jinej motorek, tak mrkni semka
http://www.xt600.de/xt_werkstatt/_baste ... in_1vj.htm
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Muzzy
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 544
Registrován: stř říj 27, 2010 12:05 pm
Bydliště: Beroun

Re: Také jezdíte na špagety :)?

Příspěvek od Muzzy »

Spíš budu potřebovat aby se na to podíval jinej mechanik než jsem já. Už mi to s...e .Nandal jsem na to už tisíc novejch věcí,všechno vyčistil,seřídil........a ještě jsem se nesvezl. Nechce chytat,když chytí tak s toho porád všechno chčije,už nevim co měnit a štylovat :head . Mam tu rozdělanejch šest motorek a nějak mi nic nejde,buď to visí na dílech nebo na prachách nebo sem v koncích :S . Myslim že brzy zavítam do Sadský.... :hi
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Také jezdíte na špagety :)?

Příspěvek od jenik »

Muzzy píše:Spíš budu potřebovat aby se na to podíval jinej mechanik než jsem já. Už mi to s...e .Nandal jsem na to už tisíc novejch věcí,všechno vyčistil,seřídil........a ještě jsem se nesvezl. Nechce chytat,když chytí tak s toho porád všechno chčije,už nevim co měnit a štylovat :head . Mam tu rozdělanejch šest motorek a nějak mi nic nejde,buď to visí na dílech nebo na prachách nebo sem v koncích :S . Myslim že brzy zavítam do Sadský.... :hi
jj, Petr ti to udela :mrk vim, ze mi taky stara Tenerka blbla a nakonec to byla drobnost :clap
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
epidem
Všeználek
Příspěvky: 1282
Registrován: stř srp 05, 2009 6:17 pm
Bydliště: Kamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Také jezdíte na špagety :)?

Příspěvek od epidem »

Muzzy píše:Spíš budu potřebovat aby se na to podíval jinej mechanik než jsem já. Už mi to s...e .Nandal jsem na to už tisíc novejch věcí,všechno vyčistil,seřídil........a ještě jsem se nesvezl. Nechce chytat,když chytí tak s toho porád všechno chčije,už nevim co měnit a štylovat :head . Mam tu rozdělanejch šest motorek a nějak mi nic nejde,buď to visí na dílech nebo na prachách nebo sem v koncích :S . Myslim že brzy zavítam do Sadský.... :hi
Vyprdni se na Sadskou...čekám tě v Bohnicích,,,je tam parčík, o ulici dál hospoda :beer ...vycházky prej taky dostanem... :bandit :mrk
Muzzy
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 544
Registrován: stř říj 27, 2010 12:05 pm
Bydliště: Beroun

Re: Také jezdíte na špagety :)?

Příspěvek od Muzzy »

epidem píše:
Muzzy píše:Spíš budu potřebovat aby se na to podíval jinej mechanik než jsem já. Už mi to s...e .Nandal jsem na to už tisíc novejch věcí,všechno vyčistil,seřídil........a ještě jsem se nesvezl. Nechce chytat,když chytí tak s toho porád všechno chčije,už nevim co měnit a štylovat :head . Mam tu rozdělanejch šest motorek a nějak mi nic nejde,buď to visí na dílech nebo na prachách nebo sem v koncích :S . Myslim že brzy zavítam do Sadský.... :hi
Vyprdni se na Sadskou...čekám tě v Bohnicích,,,je tam parčík, o ulici dál hospoda :beer ...vycházky prej taky dostanem... :bandit :mrk

Vzal jsem si to osobně :wring :finger :D
ps: co tam točej za pívo :party :clap ?
Odpovědět