Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Názory komentáře k S12 SuperTenere
Odpovědět
Uživatelský avatar
shantis
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 2397
Registrován: sob lis 15, 2008 6:18 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od shantis »

Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

Re: Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od Flash »

k tomu bych napsal asi toto jak jsem se dneska s wiblyzem bavil na skypu:

nevim kdo pise ty recenze, ale pripada mi ze spoustu lidi co dnes pise recenze na auta a i o motorkach, jsou lemplove kteri tomu nerozumi, vlastne nic nereknou ba naopak ti zkazi poteseni a v podstate reprodukujou to, co ostatni lemplove napsali jinde.. je mi to k zbliti.. :envy

a za tim si stojim.. viz nektere clanky na cmn..a o tech motorkarich se vubec nebavim :D

viz třebas: http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni ... l?kid=8660
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Uživatelský avatar
shantis
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 2397
Registrován: sob lis 15, 2008 6:18 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od shantis »

ja bych toto srovnani povazoval za opozdeny silvestrovsky vtipek od redaktoru, nebot srovnavat velkou XTZ s malou mi prijde trochu mesuge :drunk
neco podobnyho mi prislo jejich porovnani 800GS s 990 Adventure, tam to ale neni tak vyrazny rozdil jako tu.
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od jenik »

Mne nektere recenze spis pripadaji, ze je delaji od stolu bez znalosti "toho okolo", ale holt nejde aby zase redaktori umeli vsechno zeee :hi
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
luko
Začínám
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 15, 2010 5:07 pm

Re: Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od luko »

Ale oni je neporovnávají mezi zebou,ale jestli jsou to pořád ENDURA :think
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

Re: Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od Flash »

luko píše:Ale oni je neporovnávají mezi zebou,ale jestli jsou to pořád ENDURA :think
no nejde o porovnávání mezi sebou.. přečti si to ještě jednou a jestli Ti tam nic nepřijde nelogické, tak opravdu nevím :tmi
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Uživatelský avatar
motejlkuba
Zlepšuju se
Příspěvky: 255
Registrován: ned kvě 31, 2009 11:05 am
Bydliště: Planeta země

Re: Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od motejlkuba »

Nevím co kluci čekáte.Oni jim pujčí motorku,ale pod nějakou podmínkou.Takže redaktor píše neutrální pocity,protože kdyby napsal,že to stojí za hovno,tak se motorka bude třeba prodávat méně.Ono co se dá postřehnout za jeden den.Každému sedí něco jiného.když jsem si pořizoval Suzuki DR 650 R,četl jsem jaké to je mrdka a nakonec jsem s ní jezdil 2 roky a mám s ní spoustu hezkých zážitků.Takže když čtete nějaké recenze,tak trošku s odstupem :jedu3
XTZ 750 Superténéré
http://www.motejlkuba.estranky.cz/
Motoservis Černilov (mini reklama) :)
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od jenik »

motejlkuba píše:Nevím co kluci čekáte.Oni jim pujčí motorku,ale pod nějakou podmínkou.Takže redaktor píše neutrální pocity,protože kdyby napsal,že to stojí za hovno,tak se motorka bude třeba prodávat méně.Ono co se dá postřehnout za jeden den.Každému sedí něco jiného.když jsem si pořizoval Suzuki DR 650 R,četl jsem jaké to je mrdka a nakonec jsem s ní jezdil 2 roky a mám s ní spoustu hezkých zážitků.Takže když čtete nějaké recenze,tak trošku s odstupem :jedu3
To mas pravdu, jen diky recenze na Jawa Dakar se skoro tahle motorka neprodavala... :think
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od jenik »

A je tu dalsi srovnani, tentokrat CMN, v necem v clanku souhlasim, ale v necem ne.

Nejvic me dozrala informace ze XTZ750 ... ale o dost víc žrala... to ten Jakub Nič musí psát prostě ty samé plky co jen slyší v okolí????
Jinak nechápu proč se srovnává neporovnatelné!

Obrázek

Obrázek
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Wiblyz
Všeználek
Příspěvky: 1224
Registrován: úte srp 12, 2008 10:25 pm
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od Wiblyz »

No jo, zase je to plny tech ''objektivnich'' posouzeni a ''velkejch pravd'' :D :head Ja uz to ani nectu, nic novyho a jedno jestli CMN, Motorkari, Motoroute nebo cokoli jinyho.... Porad ten samej clanek, akorat kdyz to nekdo opisoval z toho minulyho, tak tam napsal neco, co slysel on a malinko pozmenil poradi, aby to nevypadalo uplne pres kopirak. Takze za mne :moon
Yamaha TT600S 4LW 1996 in white and blue
Uživatelský avatar
peta
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 584
Registrován: pon bře 12, 2007 11:46 pm
Bydliště: st.č.

Re: Srovnani XT660Z vs XT1200Z

Příspěvek od peta »

Použiju jen trošku pozměněnou hlášku mého oblíbeného hrdiny Obelixe Obrázek - NOVINÁŘI JSOU BLÁZNI!

Nechápu, kde se vzalo to klišé který všichni píšou, že nic jiného se nedá srovnat s KTM Adventurou a GS1200.
Vždyť ani tyhle motorky se nedaj srovnávat. Je na nich všechno jinak, nemají stejné ani rozměry kol :kiss

Jinak po tom co jsem si přečet, nemůžu konstatovat nic jiného než že ten člověk je B.L.B. a ČMN jsou na tom hooooooooooooooooooooodně , ale fakt hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodně blbě.
Odpovědět