XT1200Z - testy, tisk...

Základní informace k S12 - SuperTenere XT1200Z
Uživatelský avatar
peta
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 584
Registrován: pon bře 12, 2007 11:46 pm
Bydliště: st.č.

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od peta »

Takže je srovnatelně drahý s GS Adv, který teď stojí v základu 386400Kč, ale když ho necháš vybavit stejně jako Super Ténéré ‘First Edition’, dostaneš se minimálně na nějakých 420000Kč ...
Nicméně KTM 990Adv je teď u Flash Teamu MB za 326000Kč a 990AdvR za 354000Kč + cca 20000Kč za kufry s nosičema... hmmmm

Jsem zvědavej jak si povede, protože 390000Kč (pardon vlastně 389990) je "celkem ranec" :? Za to jsou vlastně 2 malý XTZ660 Ténéré :shock: :idea:


Ještě by mě docela zajímalo, jak bude vypadat normální verze bez výbavy ‘First Edition’, protože si nějak neumím představit že sundaj šusplech (kterej neustále cpou do výbavy ‘First Edition’, tudíž je zřejmě branej jako nadstandard) a nechaj olejový filtr hned za předním kolem...
Obrázek
Wiblyz
Všeználek
Příspěvky: 1224
Registrován: úte srp 12, 2008 10:25 pm
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od Wiblyz »

Tam asi nacpou takovej plastovej ''ochranej'' bazmek jako ne Tenere, na tu si taky ten plechovej musis koupit zvlast ( pokud neberes adventure verzi )
Yamaha TT600S 4LW 1996 in white and blue
Uživatelský avatar
peta
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 584
Registrován: pon bře 12, 2007 11:46 pm
Bydliště: st.č.

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od peta »

Z časopisu (tedy jestli se ten plátek tak dá vůbec nazvat) SUPERMOTO http://www.motorkari.cz/upload/images/c ... 13_SM7.jpg
cena 289990Kč - zřejmě AKČNÍ NABÍDKA :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Fakt se divím jak je může ještě někdo kupovat, protože co číslo to perla :lol:
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od jenik »

Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
peta
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 584
Registrován: pon bře 12, 2007 11:46 pm
Bydliště: st.č.

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od peta »

Wiblyz píše:Tam asi nacpou takovej plastovej ''ochranej'' bazmek jako ne Tenere, na tu si taky ten plechovej musis koupit zvlast ( pokud neberes adventure verzi )
Tak už to vím, viděl jsem o na vlastní oči v YAMAZE a měl jsi pravdu...
Obrázek
Je to docela "odvaha" nechat tam olejovej filtr takhle na ráně hned za kolem :?
Wiblyz
Všeználek
Příspěvky: 1224
Registrován: úte srp 12, 2008 10:25 pm
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od Wiblyz »

To jo, radost s tim nekde prasknout, kdyz je vsechno takhle odkryty a na rane. Tohle holt nebude stroj pro mne. :lol: A hlavne ziskavam porad vetsi a vetsi presvedceni, ze je ta masina delana vic na design nez na praktickou stranku a to u tohodle typu masiny proste neberu.
Yamaha TT600S 4LW 1996 in white and blue
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od jenik »

Uz jsem na ni jezdil, takze vse napisu, jen co se k tomu dostanu. Neco je dobry, ale neco mi vadilo :)
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
peta
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 584
Registrován: pon bře 12, 2007 11:46 pm
Bydliště: st.č.

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od peta »

Tak na tohle srovnání jsem čekal - ale doufal jsem, že to bude jinde než v SUPERMOTU, protože už těch pár údajů z první stránky mi nějak nesouhlasí s tím co se o XT1200Z píše (289 990Kč :mrgreen: , 250,5Kg :mrgreen: :mrgreen:, 88Ps :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) ... Nicméně, nemá to náhodou někdo celý?!
Obrázek
Uživatelský avatar
peta
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 584
Registrován: pon bře 12, 2007 11:46 pm
Bydliště: st.č.

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od peta »

http://www.motociclismo.it/sfida-bwm-r- ... -moto-9276
Obrázek
Je tam hezká galerie fotek, ale informace pomalu žádný, ale i přesto by si jejich testovač vybral Tenere :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
peta
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 584
Registrován: pon bře 12, 2007 11:46 pm
Bydliště: st.č.

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od peta »

jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od jenik »

Kdyz uz jsi nasel na internetu, ze to nekdo nafotil, chtelo by to najit jeste treba scan :) , aby to bylo lepe citelne :mrgreen:
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
peta
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 584
Registrován: pon bře 12, 2007 11:46 pm
Bydliště: st.č.

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od peta »

No myslím, že táhnout do trafiky skener by už bylo moc nápadný... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
masloxy
Zlepšuju se
Příspěvky: 338
Registrován: sob říj 30, 2010 3:14 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: XT1200Z - testy, tisk...

Příspěvek od masloxy »

peta píše:No myslím, že táhnout do trafiky skener by už bylo moc nápadný... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:chuckle
Odpovědět