ÚPRAVA ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY

Základní informace k S12 - SuperTenere XT1200Z

Moderátor: Malý Venoušek

Odpovědět
Jirka46
Začínám

Re: ÚPRAVA ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY

Příspěvek od Jirka46 » čtv srp 24, 2017 10:22 am

jenik píše:
čtv srp 24, 2017 10:11 am
vrstvic píše:
čtv srp 24, 2017 9:57 am
Jako zakladatel tohoto vlákna chci poděkovat Jirkovi Omáčkovi, který dal na Facebook odkaz na PEPOŠ-MOTO včt. grafů atd.
A samozřejmě mi zajímají vaše další zkušenosti a názory na úpravu ECU třeba i od jiných firem atd.
nemam a nikdy mit FB, proto to prosim naod i sem, diky
https://www.facebook.com/peposmoto/?hc_ ... tion=group

Jirka46
Začínám

Příspěvek od Jirka46 » čtv srp 24, 2017 10:24 am

Jirka46 píše:
čtv srp 24, 2017 10:22 am
jenik píše:
čtv srp 24, 2017 10:11 am
vrstvic píše:
Jako zakladatel tohoto vlákna chci poděkovat Jirkovi Omáčkovi, který dal na Facebook odkaz na PEPOŠ-MOTO včt. grafů atd.
A samozřejmě mi zajímají vaše další zkušenosti a názory na úpravu ECU třeba i od jiných firem atd.
nemam a nikdy mit FB, proto to prosim naod i sem, diky
https://www.facebook.com/peposmoto/?hc_ ... tion=group
Snad to takhle pujde.....hledej v sekci prispevky
Naposledy upravil(a) Jirka46 dne čtv srp 24, 2017 10:32 am, celkem upraveno 1 x.

Jirka46
Začínám

Příspěvek od Jirka46 » čtv srp 24, 2017 10:31 am

vrstvic píše:
Jak jsem psal rado se stalo...jinak jsem Vomacka :D Troufnu si rict ze to tu nikdo jiny tyhle jednotky otevirat nebude...neni to asi uplne jen tak...kazdopadne krom tebe do pulky zari k Peposovi miri dalsich pet tenerek vcetne te me.Tak ze tu pak urcite bude co cist.
Super je ze to dela za lepsi penize nez nemci a navic kdyz je zajem tak krom zakladniho otevreni ma i mapu na sportovni filtr a otevreny vyfuk...a nebo pak i individualni doladeni na brzde..coz jinde proste nikdo nema....a hlavne porad jsme v CR.

asumi
Už něco vím

Příspěvek od asumi » čtv srp 24, 2017 10:39 am

Zdravím pane,
tak tady je odkaz.

http://asumi.rajce.idnes.cz/XT1200Z/#ECU_2.jpg

Jik
Začínám

Příspěvek od Jik » sob zář 02, 2017 7:42 pm

Ahoj vsem! Takze dnes probehlo testovani vcera prehrate ECU, nutno podotknout ze s velkou zvedavosti. A taky trochu strachem jestli se z toho nestene v nizkych otackach ucukana bestie. Opak byl pravdou. Mam upraveny pouze S rezim a...asi budu opakovat uz zminena slova. 1-3 tisice otacek - jakoby klidnejsi chod motoru, kolem 3.tisic zmizelo to rozechveni se zvlastnim zvukovym efektem. Nad tri tisice, plynuly a kultivovany tah motoru. Ne jako bestie, ale uzrcite zvyseny. A pripada me i jakasi zmena v brzdeni motorem, jakoze to necukne kdyz se plyn zavre....coz netusim cim je docileno. Resume-pocitove to neni tricet procent vykonu, dvojka ani trojka nema snahu jit na zada bez dovoleni. Nicmene vse je jaksi vic intuitivni, klidnejsi a vic me bavilo jezdit v otackach. Nejsem zavodnik a vetsinou jezdim ve dvou, ale pri predjizdeni se ten vykon hodi. Vlastne ani nevim jestli se tam upravovala trochu i sestka, ale nekolikrat jsem tam dnes slapal sedmicku :) No a abych nezapomel, pristup Pepose-serioznost, pratelskost, profesionalita... Jik

Odpovědět