Home made predni stit

Vaše naše i cizí fotky, prostě všechny možný i nemožný fotky
Uživatelský avatar
supertenere
Všeználek
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 09, 2007 5:38 pm
Bydliště: Myjava - Slovensko (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Home made predni stit

Příspěvek od supertenere »

Tak som pokrocil s plexim a je to v stadiu nedokresaneho laminatu : :bandit :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Home made predni stit

Příspěvek od jenik »

Vypada to dobre, uz se tesim na finalni vyrobek :clap
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Wiblyz
Všeználek
Příspěvky: 1224
Registrován: úte srp 12, 2008 10:25 pm
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Home made predni stit

Příspěvek od Wiblyz »

Budes to jeste nejak zpevnovat? Mne se to zda celkem dost vysoky, pri vyssich rychlostech to muze delat neplechu - horni spice muze mit tendenci vibrovat, v krajnim pripade se i ohybat.
Yamaha TT600S 4LW 1996 in white and blue
tomikanec
Zlepšuju se
Příspěvky: 353
Registrován: ned dub 19, 2009 10:25 am
Bydliště: ZE S PLZNE

Re: Home made predni stit

Příspěvek od tomikanec »

joj,,vysoky to je teda...ale zase si muze kazdej ufiknout svoji vysku.... :mrk
Uživatelský avatar
supertenere
Všeználek
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 09, 2007 5:38 pm
Bydliště: Myjava - Slovensko (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Home made predni stit

Příspěvek od supertenere »

No sak ked bude final verzion budem testovat v aute z okna ako sa to chova pri rychlosti. Preto je to aj tak viac oblukove aby to bolo do tvaru trojuholnika a tym aj pevne voci vetru. A jasnacka ze si kazdy ufikne kolko chce to je to good . :coffee :cool :dance :mrk
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk
Uživatelský avatar
supertenere
Všeználek
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 09, 2007 5:38 pm
Bydliště: Myjava - Slovensko (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Home made predni stit

Příspěvek od supertenere »

Takto ten prototyp z laminatu vypada na masine. :dance :party
Obrázek
Obrázek
Obrázek
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk
Uživatelský avatar
peta
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 584
Registrován: pon bře 12, 2007 11:46 pm
Bydliště: st.č.

Re: Home made predni stit

Příspěvek od peta »

... a pak už jen tohle...
Obrázek
:chuckle :chuckle :chuckle :chuckle :chuckle :chuckle :chuckle :chuckle

Sorry, musel jsem to sem dát :blush
Uživatelský avatar
supertenere
Všeználek
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 09, 2007 5:38 pm
Bydliště: Myjava - Slovensko (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Home made predni stit

Příspěvek od supertenere »

ty kokso tak tento stroj si kupim ! ...uz len koli tomu plexi . A nemas este neco lepsiho ??? :jedu1
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk
bonnyes
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 918
Registrován: stř říj 26, 2011 2:06 pm
Bydliště: Blšany u Loun
Kontaktovat uživatele:

Re: Home made predni stit

Příspěvek od bonnyes »

Budu si muset vyrobit nějaké plexi. Hledal jsem na netu, tak tady nahazuji link na návod "ako sa stat výrobcom plexi " v domácích podmínkách..

http://hejtmosoft.wz.cz/navody/plexi/index.php
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Home made predni stit

Příspěvek od jenik »

bonnyes píše:Budu si muset vyrobit nějaké plexi. Hledal jsem na netu, tak tady nahazuji link na návod "ako sa stat výrobcom plexi " v domácích podmínkách..

http://hejtmosoft.wz.cz/navody/plexi/index.php
Ja bych do toho nesel, nevis jak se material zachova, jestli nebude blbe praskat nebo se delat ostre hrany kdyz se zlomi. Mit diru v brise nebo na ruce neni sranda :S
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
bonnyes
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 918
Registrován: stř říj 26, 2011 2:06 pm
Bydliště: Blšany u Loun
Kontaktovat uživatele:

Re: Home made predni stit

Příspěvek od bonnyes »

jenik píše:
bonnyes píše:Budu si muset vyrobit nějaké plexi. Hledal jsem na netu, tak tady nahazuji link na návod "ako sa stat výrobcom plexi " v domácích podmínkách..

http://hejtmosoft.wz.cz/navody/plexi/index.php
Ja bych do toho nesel, nevis jak se material zachova, jestli nebude blbe praskat nebo se delat ostre hrany kdyz se zlomi. Mit diru v brise nebo na ruce neni sranda :S

Trochu mě strašíš. Teď jsem tam měl neboštíka plexi od Givi a taky se pěkně roztříštilo.. naopak jsem si včera zařídil měkčí materiál. Uvidíme jak to dopadne. Musim tam do TKC něco dát. Ještě mě napadá zajet do Tesca pro odpadkovej koš :D
Uživatelský avatar
Sinner
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 671
Registrován: ned črc 11, 2010 6:42 pm
Bydliště: Praha

Re: Home made predni stit

Příspěvek od Sinner »

Mně Ermax udělal taky ostrou hranu. Jeník nás vidí v pádu zásadně přes řidítka. Je tedy pravda že i tudy jsem už párkrát z motorky vystupoval, a ke své hanbě přiznávám že i ze skútru. A kupodivu když si to vezmu zpětně tak na tom skútru to byla asi největší držka co jsem kdy hodil, byla i s krví, jen trošku (rozbitý loket). :blush
Waring! Thieves will be shot and the survivors will be prosecuted.
Wiblyz
Všeználek
Příspěvky: 1224
Registrován: úte srp 12, 2008 10:25 pm
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Home made predni stit

Příspěvek od Wiblyz »

Tak Jenik bere v potaz asi pripad bouracky, jako bouracky - celni stret nebo proste, ze masina najede do nejaky prekazky. Takovy ty pomaly vystupovacky a ruzny uklouznuti na sterku nebo v terenu, tak tam clovek ve vetsine pripadu opusti masinu tak nejak vysednutim bokem.
Yamaha TT600S 4LW 1996 in white and blue
bonnyes
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 918
Registrován: stř říj 26, 2011 2:06 pm
Bydliště: Blšany u Loun
Kontaktovat uživatele:

Re: Home made predni stit

Příspěvek od bonnyes »

Prozatím vystupuju převážně do prava. Na tu stranu nejvíc trpí mašina, rameno i helma. Nezaměňovat s politickou agitací..
Plast jsem nějak opravil a zrobil můj první štít. Kopyto jsem si udělal z pozinku. Zásadní byl časoví stres, takže žádný sraní. Plégo jsem upekl né v troubě ale v ocelovém sudu vytápěném hořákem na izolace. Trochu diletantství, ale dopadlo to bez přepálení. Dostal jsem výslovný zákaz od své polovičky aplikovat plexi do naší nový trouby, tak jsem si poradil takto. Zatím to považujte za polotovar. Budu ještě zakracovat. Hrdý na to moc nejsem, ale na TKC to poslouží. Stejně tam budu taky vystupovat.. :rock

Obrázek

Obrázek
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Home made predni stit

Příspěvek od jenik »

bonnyes píše:Prozatím vystupuju převážně do prava. Na tu stranu nejvíc trpí mašina, rameno i helma. Nezaměňovat s politickou agitací..
Plast jsem nějak opravil a zrobil můj první štít. Kopyto jsem si udělal z pozinku. Zásadní byl časoví stres, takže žádný sraní. Plégo jsem upekl né v troubě ale v ocelovém sudu vytápěném hořákem na izolace. Trochu diletantství, ale dopadlo to bez přepálení. Dostal jsem výslovný zákaz od své polovičky aplikovat plexi do naší nový trouby, tak jsem si poradil takto. Zatím to považujte za polotovar. Budu ještě zakracovat. Hrdý na to moc nejsem, ale na TKC to poslouží. Stejně tam budu taky vystupovat.. :rock
tyy jooo, chlape fakt smekam jak rychle a dobre davas masinu do cajku :yes :jedu3
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Odpovědět