Věci na XTZ 750

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Odpovědět
Bottler
Už něco vím
Příspěvky: 89
Registrován: stř led 17, 2018 6:44 pm

Věci na XTZ 750

Příspěvek od Bottler »

Zdravím pánové, jsem tu nový a pořídil jsem jeden kousek ST a chtěl bych ho trošku vymazlit. Co scháním? Padáky, držáky kufrů a originál přední blatník :) A kdyby náhodou tak vyšší plexi, ale to asi zatím není nijak akutní. Samozřejmě vše za hubičku :D Jinak jsem z Prahy, a když se domluvíme, nebráním se zaslání s platbou předem na účet.
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Věci na XTZ 750

Příspěvek od jenik »

Vitej mezi nami.

Od koho jsi ji kupoval? Nahod fotku. Jinak
* padaky - hledej na foru http://supertenere.cz/forum/viewtopic.php?f=21&t=2474 doporucuji bud Vachula nebo Heavy duties (mnohem lepsi)
* plexi urcite kupuj znackove - made in doma sice vypada hezky a je levne, ale nepouziva se ten spravny material, takze pri zlomeni to muze mit ostre hrany a rozriznute bricho neni sranda

jestli dorazis na zimni pivko, bude tam spousta kamaradu co ti poradi s dalsimi
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Bottler
Už něco vím
Příspěvky: 89
Registrován: stř led 17, 2018 6:44 pm

Re: Věci na XTZ 750

Příspěvek od Bottler »

Je od jednoho pána z Velvar, měl jí 6 let a pramálo na ní jezdil. Podle toho je na tom i trochu stavově, starý gumy, filtry, svíčky, každopádně na ní bude kupa práce. A co tady hledám je něco levnějšího a použitýho. Bráchy Vachulovi znám už nějaký pátek a vím, že to jsou moc šikovný kluci, dělali mi hodně věcí na mojí první motce. A ty Heavy Duty vypadají moc dobře. Co se týče plexi, tak bych chtěl originál, ale větší, a postavit ho. Na pivko bohužel nedorazím, ten den máme s přítelkyní už objednaný pivní lázně, takže nejdřív na tělo a pak do těla :D Tak až zjistím jak, tak přiložím pár fotek, ať se pokocháte :) Prý jsou velký 93Kb a to nekousne :(
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Věci na XTZ 750

Příspěvek od jenik »

musis to ulozit jinde a pak dat sem jen odkaz
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Bottler
Už něco vím
Příspěvky: 89
Registrován: stř led 17, 2018 6:44 pm

Re: Věci na XTZ 750

Příspěvek od Bottler »

Tak po delší době co jsem se odmlčel, jsem zpět a posílám album mojí XTZ a ještě se tam na pár fotkách mihne druhá kámoše. Pro upřesnění je moje ta černá. V létě plánujeme Rumunsko a tak je hodně práce před námi, aby to klaplo. U tý mojí kam se šáhne, tam je velký špatný, takže je na ní moc práce. Byla fakt hodně zanedbaná. Takže teď se jede technika, potom pár designových úprav. Takže jsou tam i fotky, v jakým je teď stavu.

http://bottler.rajce.idnes.cz/Yamaha_XT ... pertenere/
Rado74
Začínám
Příspěvky: 17
Registrován: sob čer 30, 2018 2:41 pm
Bydliště: Ostrozska nova Ves

Re: Věci na XTZ 750

Příspěvek od Rado74 »

Nema někdo doma na prodej zadni kablovacku nebo konektor ke kteremu se připoji regulator dobijeni? 6 kablů. Xtz 750 1994. Dik
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Věci na XTZ 750

Příspěvek od Radus88 »

Ahoj sletuj to na tvrdo ty loneltory jsou spatny.
Rado74
Začínám
Příspěvky: 17
Registrován: sob čer 30, 2018 2:41 pm
Bydliště: Ostrozska nova Ves

Re: Věci na XTZ 750

Příspěvek od Rado74 »

Nasel jsem kablovacku za 600 kc otazka je jestli ten konektor nebude uvareny jak ten muj. Asi to napojim pres nejakou svorkovnici a budu si muset poznacit poradi kablu, protoze na kazdem regulatore jsou jine barvy. Dekuji.
Odpovědět