STK 2016

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Fox13, Malý Venoušek

shantis
Dobrovolný přispěvatel 2018
Dobrovolný přispěvatel 2018
Kontaktovat uživatele:

Re: STK 2016

Příspěvek od shantis » pon srp 14, 2017 8:01 am

Klucí, je to naprosto pochopitelný :) Každá STK i technik tam jsou jiný. Někde Tě div nezastřelí za prasklou žárovku a jinde se nepozastaví ani nad pneu mimo rozměr.
Mě to čeká na podzim, tak jsem zvědavej, za co mě vyhodí...
s.

Frk
Už něco vím

Příspěvek od Frk » stř zář 27, 2017 7:00 pm

Dnes jsem sundal mřížku z př. světel a vyrazil na STK s moji S10. A o hodinu později jsem se už vezl s hubou do rohlíku a pocitem JEDU Z STK, JSEM OK 👌🏻

epidem
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epidem » pon dub 30, 2018 5:28 pm

Tak v Sobotu jsem absolvoval STK ve Vlašimi, pohyboval jsem se na hranici šílenství vyčerpání a beznaděje..... :punch
Vyrazil jsem půl hodiny před otvíračkou, byl jsem 11náctý.....no což, vozík za auto je v pohodě tak si to vystojím....po 2hodinách jsem přišel na řadu a s milým úsměvem mě technik vyrazil se slovy "ty boční odrazky jsou o 10cm jinde...., dobrý máme dílnu kousek odtud dojel jsem , přešrouboval odrazky .....a zase do fronty....další 2h v hajzlu a technik mi říká...no ale ta zadní mlhovka je taky špatně...už jsem začínal pomalu soptit....naštěstí další kolečko do dílny mlhovka posunuta na požadovanou vzdálenost o světla (nesmí být blíže než 10cm u světla a víc než 40cm od hrany vozíku), a zase do fronty, naštěstí byl oběd tak tam bylo jen pár aut....do třetice hotovo, asi hodinu jsem se rozmýšlel jestli mám jet s motorkou...posledně byly výtky za chybějící odrazku pod spz, držáky kufrů, hledalo se éčko na výfuku, prý vyšusovaný paraboly sjetý E07 (nový nebyly, ale 4mm měli všude)....ale dal mi stk....nakonec jsem vyrazil....mám nový gumy, mřížku ze světel jsem sundal, a opět do fronty...po 3h!! jsem dotlačil už v totálním rauši z nervů a vedra moto na halu...technik přišel, vyfotil štítky a moto a se slovy asi ti to brzdí když si sem dojel zmizel v kanclu....snad bych byl míň nasranej kdyby aspoň ty gumy zkontroloval :angry Stk tedy hotová, ale příště si snad vezmu nějaký prášky nebo jointa sebou horší úřad maj snad už jen na registraci aut.... :D :D :D domů jsem dorazil v 17h....poctivých 9h psichyckých muk na stk....díky naším soudruhům kteří nastavili limit kolik má trvat tech. prohlídka, takže i když tam je auto v pořádku, je hotový za 5 min tak se 30 min čeká než může odjet-...
Aspoň že dělají v sobotu, to je snad jediné +...

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř kvě 02, 2018 6:37 am

Ja mel zazitek s Pionyrem pred rokem -
nesouhlasi cislo motoru - ale ve velkem OTP mam napsano cislo motoru "Jawa 20", takze proste souhlasit nemuze
nema blinkry - nikdy pionyr blinkry nemel
nesviti brzdove svetlo - nikdy nesvitilo
chybi druhe zrcatko - pionyr vzdy mel jen jedno
..... jeste ze nehledal homologaci na vyfuku to bych fakt asi mu uz neco rekl
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Max
Už něco vím

Příspěvek od Max » úte čer 05, 2018 5:43 pm

Tak dnes jsem a absolvoval Stk.Kupodivu absolutně bez problémů až na samolepku na plexi.Měli keci ale dali bez závad.A to jsem máňu nastartoval a jel bez demontáže čehokoliv.

mi5
Zlepšuju se

Příspěvek od mi5 » stř čer 06, 2018 9:59 am

Já byl včera, ani mě nevzali že mají plno, zítra asi další pokus nebo příští týden.

Odpovědět